Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal iphone 4 alıcam yardım

SeFfAh

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlar

orjinal iphone 4 almak istiyorum fakat orjinal olarak hiç bi yerde bulamıyorum electroworld yada bimeks teknosa tarzı yerlerde vardır die tavsiye aldım fakat bi türlü bu yerlerde bulamadım sahibinden yada gittigidiyorda ürünler satılmakda ama bunlara güvenim açıkcası yok coğuda yurt dışında getirtme ürünleri sonrasında sıkıntı çıkma olayı oldukça yüksek orjinal alabileceğim bir yer varmı tavsiye edeceğiniz baya arıyorum ama malesef bulmakda güçlük çekiyorum

operatörlere sorsan belki oyle bulursun

turkcell kullanmama rağmen sordum malesef elimizde yok dedi turkcelldede yoksa diğerlerine qidip vakit kaybetmek istemedim açıkcası

vodafone hat kullanıyorsan taahhütlü al dicektim

olabilir serbay abi fiyat aralığı nasıl

65 TL x 24 ay içinde sınırsız internet var

hepsiburada.com a baktım şimdi 2.998 TL yazıyor deli para benım arkadaşımda var vodafoneden aldı pek anlamam bu sektörden ama
bıraz ınceledım bır cacık çıkmaz çektiği resmi bana atamıyor yazılımı farklıymış bende düz mantık war 3 milyar verip aldığın telefon
bana resim atamıyorsa çöpe at gitsin :D

Turkcell platinium uyeligini al..kapina kadar getirsinler..

Geri
Üst Alt