Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal hoparlörüm patladı,nasıl bir yol izlemeliyim?

uğurum bası 5 den fazla sakın açma.....tizi 7 yapabilirsin...mid i -7 bile yapabilirsin ama sesi son açma yine yapar sana yetecek seste yapmaz...ses kolonlara hasar verecek düzeye gelirse zaten leon o sesi kısıyor...korkma kendi teybinde patlamaz....son ses cızıltı yapar dediğim ayarlarda sana yetecek sesde fazla bile olsa sorun olmaz...

bas:4-5

trbl:7

mıd:-6 yada -7

zevkle dinle....

Makyajlı kasadakilerle makyajsız arasında fark varmı ?

Madem Orjinal olsun istiyosunuz Forumda bi çok arkadaş vardı satan çıkma hoparlörlerini onlara bi göz atın derim ;)

Büyük ihtimal bas esnemiştir. ondan pırtlar. bas ayarını 0 dan yukarı yapmanı pek tavsiye etmiyorum. yüksek seslerde muzik dinlemiyorsan anca bası 0 dan yukarı açabilirsin. Mid ayarınında 5 e kadar yolu var. Eğer elindekileri deiştirmek istiyorsan 16 cm bizim kapı kolonları. 16 cm ve çıkışına uygun markalı kolonlarla deiştirebilirsin.. Ama ses sisteminde bi deişiklik yapmayı düşünmüyorsan ( teyp amfi vs. gibi ) sahibindende vs. orjinal kolonlarını bulursan bence orjinalle devam et..

Birde bende makyajsız kasa hoparlörlerimi satmayı düşünüyorum

Bugün arabayı ustama götürdüm,kapı kollarındaki tweeterlarda patlamış dedi.Ön sol kapı kolonuda patlamış.Kapı kolonu bulması kolay arkadaşlarda kapı kollarındaki tweeter nereden bulunur?

Geri
Üst Alt