Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal Cordoba çelik jantı arıyorum

alperen

Kayıtlı Üye
2004 Cordoba stella aracım için 4 adet signo, s rider veya stylance jantı arıyorum.

İlginize teşekkür ederim. 205 45 17 jant vardı üzerinde, davlumbaza sürtüyor jant yamuluyor. Orjinal jant takmaya karar verdim.

İlginize teşekkür ederim. 205 45 17 jant vardı üzerinde, davlumbaza sürtüyor jant yamuluyor. Orjinal jant takmaya karar verdim.
size o aklı kim vermişse iyi vermiş bizim araçlarda 17 jant maalesef kaldırmıyor...yürümekte zorlanır yakıtta üzer sürtmesi cabası 16 inç üstüne cıkmayın

Cordobanın ideal jant ölcüsü 15 & 16 jant takılır 17 kim dedi hakkaten ya ::/ arabaya yazık günay 17 jant nedir yahu :(
Jant satanlar kardeşimize yardımcı olsunlar :D cordoba jant için üstüne düşmezsen güzel jantlar var 15 16 temiz ve ucuz bulabilirsin yada takas edebilirsin..

Aldığımda üzerindeydi. Sert süspansiyonlu bir arabaya 45 yanak lastik çok mantıksız.
değiştirin aracınıza kökten zarar ön takımı cabuk deforme olur..içeriye yol sesinden başka bişi vermez.lastik inceldikce yol sesi artar...davlumbazların içine 5 mm lik ses yalıtımı da yaparsınız sesi bi nevi kesersiniz..benım bı arkadaşda jant olacak bilgilendiririm sizi ara ara forumda takipte kalın uygun fiyata bakarız üzmek yok arkadaşımızı anlaştık mı

Cordobanın ideal jant ölcüsü 15 & 16 jant takılır 17 kim dedi hakkaten ya ::/ arabaya yazık günay 17 jant nedir yahu :(
Jant satanlar kardeşimize yardımcı olsunlar :D cordoba jant için üstüne düşmezsen güzel jantlar var 15 16 temiz ve ucuz bulabilirsin yada takas edebilirsin..
Orjinal jant takmaktan yanayım. Umarım bulurum.
[doublepost=1454016646,1454016458][/doublepost]
değiştirin aracınıza kökten zarar ön takımı cabuk deforme olur..içeriye yol sesinden başka bişi vermez.lastik inceldikce yol sesi artar...davlumbazların içine 5 mm lik ses yalıtımı da yaparsınız sesi bi nevi kesersiniz..benım bı arkadaşda jant olacak bilgilendiririm sizi ara ara forumda takipte kalın uygun fiyata bakarız üzmek yok arkadaşımızı anlaştık mı
Eyvallah hocam. Allah razı olsun. Haber bekliyorum.

Orjinal jant takmaktan yanayım. Umarım bulurum.
[doublepost=1454016646,1454016458][/doublepost]
Eyvallah hocam. Allah razı olsun. Haber bekliyorum.
2005 cordobadan artan 4 tane jant var temiz leon kullanıyor satmadısa kurnazlık yapıp saklamışsa geri dönecek yazdım bakalım...duruyosa benı kırmaz uygun fiyata ayarlarız

Geri
Üst Alt