Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjınal cd calar teyp

mevlut abı acıkcası orjınalın yanına yanasamaz. gerekırse kasete devam. ılgın ıcın tesekkur edıyorum. senınkı de stella bunlarda yan hava yastıgı yok degıl mı? bır de ben kapının ıcını actım arkalarda buyuk hoparlor yok ama kucukler takılı acaba onu teybten nasıl calıstıracagız???

benım de arka kapıların içi boştu twetterlar vardı büyükler yoktu ama kabloları falan herseyı var hazır kapının içinde
sadece hoparlör alıp monte ediyosun çalışıyor

dostum cd çaları bende çok aradım fakat şimdi double din olayı yaptım müthiş en kısa zamanda paylaşacağım euro seat toledolarda hep bunlardan var araştırdım:)

tesekkurler yener. bugun bakabıldım pazar oldugu ıcın aramadım. yarın ıns arayıp soracagım, selamını soyleyeyım mı;)
hatırlarmı beni bilmiyorum,öyle sürekli çalıştığım birisi değil yalnızca bi teybime kumanda aradık ve 15 yere sorduktan sonra sadece bu bulmuştu.yani öyle incik cincik işlerde iyi bu.bulursa bulur.

yenercım aradım bugun ama malesef yokmus bulma ımkanı da yokmus. neyse hayırlısı olsun dedık bızde.

hatırlarmı beni bilmiyorum,öyle sürekli çalıştığım birisi değil yalnızca bi teybime kumanda aradık ve 15 yere sorduktan sonra sadece bu bulmuştu.yani öyle incik cincik işlerde iyi bu.bulursa bulur.

bu galflere uyanlar oluyormu sizin araçlara eğer uyuyorsa elinde olan bir arkadaşım var eğer uyuyorsa soralım yardımcı olmaya çalışırım..

hocam bende orjinal yanlısıydım ama artık istemiyorum cd çaları cdyi taktıktan 5 dk sonra çalmıyo ısındığından dolayı sadece radyoda olmuyo anlayacağınız sade bir cd çalar takıp işin içinden çıkmak en iyisi

Geri
Üst Alt