Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal BBS CK 18" 5*112

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LM ve rs681 19" la kendini gösteriyor. yoksa ben de onları düşünebilirdim...

maddi sıkintımi atlatana kadar dusunmeye devam ozaman
hayirli satislar kardesim

main.php

kardeşim jantına talibim ama rengi konusunda kararsızım füme renk istiyorum resimdeki gibi ama boya işi saglam bi şekilde nasıl yaptırabiliriz

ibrahim yanlız bu fotosunu koyduğun aracın jantları 19" gerçi yaysız olduğu için ufak durmuş =)
benimkiler 18"
boyatma konusuna ben hiç bir şey diyemem kardeşim,hani jantıma güveniyorum tertemiz jant ama boyatılır derim,şurda boyat derim sonra memnun kalmazsın , onun mesuliyetini almak istemem =)

volkan boyası gumus mu yoksa polıshlı falan mı ? canlı gormedım ben fotodanda anlayamadım

gümüş ömercan...yani bildiğin standart jant rengi

okey benım jant boyayan kaportacım var ıbo 250 lıraya boyuyor olması lazım haberın olsun baya jant boyattık hatta soktak gıerese 30 40 eklenıyor haberın olsun...

Jantlar Turhal nickli Yusuf Bey'e opsiyonludur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt