Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orj.logosuz ön panjur

kirlisakal

Kayıtlı Üye
seat cordoba için aldığım orj.logosuz ön panjur az evvel postacı getirdi :D
seat bütün modellerin logosuz kromlu - kromsuz siyah ön panjur ihtiyacı olan arkadaş varsa yardımcı olabilirim.
ürün ebaydan alınmıştır.fransa dan gelmiştir.fransadaki satıcı türk konuşma dil sıkıntısı olmuyor.
bana logosuz panjurun kargo dahil malıyeti 83 liradır.orjınal taş korumalıdır.made in germany dir. resimler aşağıda mevcut.ben mat siyah olanı tercih ettim tşkler

Ekli dosyalar

• 20140627_124924.jpg
    20140627_124924.jpg
    579.2 KB · Görüntüleme: 33
  • 20140627_125039.jpg
    20140627_125039.jpg
    484.7 KB · Görüntüleme: 32
  • 20140627_125101.jpg
    20140627_125101.jpg
    552.2 KB · Görüntüleme: 30
ALLAH kaza bela vermesin.
Öncesi ve sonrası diye resiminide koyarsın arabanın tamam olur...

ALLAH kaza bela vermesin.
Öncesi ve sonrası diye resiminide koyarsın arabanın tamam olur...
amin.panjur yeni ,resimler yeni ürünün resimleri.arac turkıyede.yurda dönünce takacam.kazalı falan değil keyfi keder değişim.yanlış anlaşılmasın hacım :D

amin.panjur yeni ,resimler yeni ürünün resimleri.arac turkıyede.yurda dönünce takacam.kazalı falan değil keyfi keder değişim.yanlış anlaşılmasın hacım :D

panjurun yeni olduğu belli zaten ;) demek istediğim arabanı Allah'ın izniyle kazasız belasız kullanman :D

seat cordoba için aldığım orj.logosuz ön panjur az evvel postacı getirdi :D
seat bütün modellerin logosuz kromlu - kromsuz siyah ön panjur ihtiyacı olan arkadaş varsa yardımcı olabilirim.
ürün ebaydan alınmıştır.fransa dan gelmiştir.fransadaki satıcı türk konuşma dil sıkıntısı olmuyor.
bana logosuz panjurun kargo dahil malıyeti 83 liradır.orjınal taş korumalıdır.made in germany dir. resimler aşağıda mevcut.ben mat siyah olanı tercih ettim tşkler
Kardeşim 2013 model ibiza için mevcutmu acaba

Beni EDS ler iyi tanır

Geri
Üst Alt