Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orj jantlarım takaslamak ıstıyorum 15'' 5*100

Erd3434

Kayıtlı Üye
arkadaslar orj jantlarımı takaslamak ıstıyorum cok az par sebebıyle ufak ufak cızıklerı vardır
degısıklık ısteyenlere ilgilenenelere duyurulur...
tessekkurler...

arkadaslar orj jantlarımı takaslamak ıstıyorum cok az par sebebıyle ufak ufak cızıklerı vardır
degısıklık ısteyenlere ilgilenenelere duyurulur...
tessekkurler...
Konuyla ilgisi yok ama... Plaka kocaeli istanbul yazmışsınız ve plakanız benimkiyle aynı harf değerlerinde :) İstanbuldamı otuyorsunuz yoksa kocaelide mi? :)

:)yok sirket izmitte cengız topel cad de oyuzden ec ıle baslıyo cunku babamın leonda ec ama ben istanbulda ama yarın ıns yenı plakama kavusuyorum bayaga zamandır pesındeyım cunku oyuzden 34 de cevırmedım

zaten orj seat jantlarından olmasını daha cok ıstıyorumda hangısı pekı?

zaten orj seat jantlarından olmasını daha cok ıstıyorumda sımdı albumune baktım albumdekıler mı?(eger onlarsa bukuk jantlar yakısmıyo hacback arabaya)

Geri
Üst Alt