Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjınal leon kapı hoparlörü ve tivıtırı

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
arkadaşlar yeni birşey daha buldum evde :D aracın uzerınde mid takımlarım gıttıgı ıcın orjınaller bana kalmış ihtiyacı olana ılk fıyat verene verıcem sorunsuzdur...

Hayırlı iişler Erkan Abisen sağı solu iyice kurcala bence ufukta başka araba varmı?

Hayırlı iişler Erkan Abisen sağı solu iyice kurcala bence ufukta başka araba varmı?
yok be kardeşim yıne leon alıcam ama eskıye dair birşey bırakmak ıstemıyorum bu yuzden verıyom beleşe ama alan yok anlamadım ben bu işi :confused:

bunlar 16.5 cm eğer ibizaların arkası 16.5 ise uyar..
mesela benin ibiza 2006 arkada kapı yok ama arkada hoparlör var onarlı söktüm 16.5 cm mid takım koydum birebir uydu

bunlar 16.5 cm eğer ibizaların arkası 16.5 ise uyar..
mesela benin ibiza 2006 arkada kapı yok ama arkada hoparlör var onarlı söktüm 16.5 cm mid takım koydum birebir uydu
teşekkür ederiz varol abi bilgi için...

bizimkilerde 16.5 diye biliyorum aslında ben düşünebilirim fiyat nedir erkan abi

Geri
Üst Alt