Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjınal led plaka lambası uygulamam

Bu ürünler orjinal led aydınlatmalar değilmi zaten. O yüzden ışık ayarıda tam kıvamındadır büyük ihtimal. Maşallah çok güzel olmuş. Güle güle kullanın.

tesekkurler kardesım aracı canlı gormek lazım bnce asrı bır aydınlık yok resımlerde patlamalr olunca ınsanlar yanlıs ızlenıme kapıldı en guzel canlı gormek lazım ben taktım ve hıc pısman olmadım cokta hosuma gttı en azından cakma urunler degıl herseyıyle orjınal bır urun taktım :)

Bugün bu üründen sipariş geçiyorum. Özel mesaj ile iletişime geçenler tekrardan yazsınlar, adreslerine göre sipariş vereceğim.. [MENTION=25812]errttann[/MENTION]

ibiza için uyar mı bide fiyat alabilrmiyim

Ibiza giriş yerini şu an tam hatırlamıyorum ama şekil olarak aynı olması lazım. O şekilde ise Ibizayada uyacaktır ama ibizalarda plaka aydınlatması zaten arıza lambası yakmıyor o yüzden her hangi bir sofit led alıp takmanız çok daha uygun olacaktır. Özel mesaj gönderiyorum..

Bunlarda benim aracı sattığım Şahser abimin [MENTION=27465]Dombira[/MENTION] aracına ait plaka aydınlatması, sağolsun montajı yapıp fotoğrafları paylaşmıştı benimle:
9mg8.jpg

nhon.jpg

Süper olmuş bende kuzene hediye olarak alsam mı ne yapsam diye düşünüyorum

plaka aydınlatmaları direk bağlanıyormu kablo kesmeden bide kaç kuruş acaba?

plaka aydınlatmaları direk bağlanıyormu kablo kesmeden bide kaç kuruş acaba?

Kablo kesme falan yapılmıyor, plaka lambalığını siyah kısmı ile birlikte tampondan çıkarıp soketleride çıkarıp bu sete ait soketleri takıyor monte ediyorsunuz. Orjinal montaj gibi oluyor yani :) Forumdaki arkadaşlara 80TL den sattık :)
Aynı ürünün sahibinden.comdaki bir satıcıdaki fiyatı:
VW SEAT GURUBU PLAKA IŞIĞI BİREBİR ORJINAL TİPİN AYNISIDIR - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 134876323

Geri
Üst Alt