Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjınal led plaka lambası uygulamam

Çok aşırı parlak yanıyor. Arkadan bakan hem plakayı okumada zorlanacak, hem de çok aşırı ışık yayarak göz rahatsız edecek. En önemlisi; ışık şiddeti o kadar fazla ki, led stopların önüne geçmiş.

Aşağıdaki resimler de cep telefonu ile çekilmiştir. Işık şiddetini bu ayarda yaparsanız daha güzel görünecektir.

Çok aşırı parlak yanıyor. Arkadan bakan hem plakayı okumada zorlanacak, hem de çok aşırı ışık yayarak göz rahatsız edecek. En önemlisi; ışık şiddeti o kadar fazla ki, led stopların önüne geçmiş.

Aşağıdaki resimler de cep telefonu ile çekilmiştir. Işık şiddetini bu ayarda yaparsanız daha güzel görünecektir.

Senın aydınlatmalar arıza ısığı yakıyor mu ziya abi ?

ben de bu projelerden fikir alarak golf highline donanım paketinde standart olarak sunulan aynı zamanda yeni a3 ve VW CC'lerde de kullanılan led plaka aydınlatmalarının bizim araçlara da uyacağını keşfetmiş bulundum :) arıza ışığı yakmadığını da iletiyorlar, biraz dikkatli bakınca toplamda 4 led kullanıldığını farkettim, tabi fiyatları biraz daha yüksek ama verdiği ışığın daha güzel olduğu kanaatindeyim

Bu ürünler orjinal led aydınlatmalar değilmi zaten. O yüzden ışık ayarıda tam kıvamındadır büyük ihtimal. Maşallah çok güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Geri
Üst Alt