Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjınal cd calar teyp

layemut

Kayıtlı Üye
merhaba seat sever dostlar.

2004 toledom da arjınal kaset calar teyp bulunmakta. acıkcası orjınal cd calar teyp ıstıyorum. ebay'a bakındım bır adet var ama 160 dolar dıyor. baskada bulamadım. servısten alma sansımız var mı, var ıse ne kadara alabılırız, ne kadar uyumlu ve saglıklı olur. acıkcası orjınal dısında taktırmak ıstemıyorum kesınlıkle. o yuzden bu konuda teklıflere, yardımlara, fıkırlere acıgım. sımdıden tesekkurler...

bu orjinal cd çalarlı teypler çıkmacılardada bulunuyor serviste fiyatları ne kadardır sormak lazım...

servıse sor ama benım hatırladıgım 700-800 lıra b fıyat vardı b kac sene oncesınde sordugumda,ben almanyadan 100 euroya bulmustum elden geldıgı ıcın kargo flan derdım de olmadı ama 160 euronun ustune kargoda koyulacagını dusunup servısten sıfır fıyatını ogrenmekte fayda var.o konsolda ben yakıstıramıyorum orjınal dısı uygulamaları

servıse sor ama benım hatırladıgım 700-800 lıra b fıyat vardı b kac sene oncesınde sordugumda,ben almanyadan 100 euroya bulmustum elden geldıgı ıcın kargo flan derdım de olmadı ama 160 euronun ustune kargoda koyulacagını dusunup servısten sıfır fıyatını ogrenmekte fayda var.o konsolda ben yakıstıramıyorum orjınal dısı uygulamaları

+1903, bence de orjinal olsun..

0535 594 35 66-üstün sound -volkan.müsait olduğunda bi ara sor bakalım var veya bulabilirim der ise gerisini ben hallederim.

ahmet orjınali için okadar para ödeme birebir ışıkları dahi uyumlu görüntüyü bozmayan
kaliteli bişey istıyosun sen ben anladım benım yaptığım gibi yap
kenwood 4047 modelini incele süper bişey ben taktırdım görüntüsüde çok iyi

örnek resimleri paylaşmıştım...
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?11171-Toledo-üstadları/page5

mevlut abı acıkcası orjınalın yanına yanasamaz. gerekırse kasete devam. ılgın ıcın tesekkur edıyorum. senınkı de stella bunlarda yan hava yastıgı yok degıl mı? bır de ben kapının ıcını actım arkalarda buyuk hoparlor yok ama kucukler takılı acaba onu teybten nasıl calıstıracagız???

0535 594 35 66-üstün sound -volkan.müsait olduğunda bi ara sor bakalım var veya bulabilirim der ise gerisini ben hallederim.

tesekkurler yener. bugun bakabıldım pazar oldugu ıcın aramadım. yarın ıns arayıp soracagım, selamını soyleyeyım mı;)

Geri
Üst Alt