Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orijinal Kol Dayama?

kvnccelik

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

12 Temmuz 2012 trafik çıkışlı 1.2 TSI DSG Style aracımla ikinci uzun yol deneyimimi de dün sonlandırdım. Araç 4000 kmye dayandı. Aracı aldığımda 3000-5000 km arasında ücretsiz bakıma getirmemi söylemişlerdi. Bu bakım neleri kapsıyor? Müsait bir zamanda götüreceğim. Götürmüşken de ön kol dayama taktırmayı düşünüyorum. Alırken 400 tl demişlerdi. Fiyatta bir değişiklik var mı? Bilgisi olan?

Bir de orijinal ön kol dayama bu parayı eder mi ne dersiniz? Yan sanayinin çirkin durduğunu söyleyenler var? Benim tercihim orijnalinden yana olacak gibi..

yanılmıyorsam fiyatlar o civarda bence orjinalden şaşmamak lazım diğerlerinin ömrü bayaa kısa oluyor vermişken bir kere vermekte fayda var derim

bu ara kol dayamada kampanya olduğunu duymuştum ama kampanyalı hali bile 500tl yi buluyordu. 400 iyi fiyat kaçırma taktır

Güzel fırsat sakın yan sanayi uydurma bişeyler taktırma.. bir kere taktır rahat et ;)

Perşembe günü 30 Ağustos ama servis açıktır herhalde.. Gidip hem 3000 km bakımını yaptırırım hem de şu ön kol dayama işini konuşurum. Umarım ellerinde vardır.

gitmeden telde görüşün bence en azından ellerinde yoksa bile getirtirler 30 ağustosa kadar

kol dayamayla birlikte arka bardaklık iptal oluyor, doğru değil mi?

hayır iptal olan bir şey yok sadece ortadaki iki bardaklığın üzerine monte ediliyor onlarda kolcağı açtığımda plastik malzeme ile kapalı istenildiğinde kolçak kapağı açık şekilde onlarıda kullanbilirsin ama zor oluyor...

378 tl fiyat aldım, bakım ile beraber yaptıracağım inşallah Perşembe günü..

Geri
Üst Alt