Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orijinal Kol Dayama?

merhaba arkadaşlar..
öncelikle aranıza yeni katıldım ve yeni ibiza sahibi oldum..Arabayı alırken bende kol dayama olmadığını farkettim..Sonra yetkili satıcıya sordum..Ne kadar bu kol dayama diye..yanlış hatırlamıyorsam 540tl dedi..Ertesi gün arabanın evrakları için birdaha gittim seat bayisine bana kol dayamanın fiyatını 375tl ye bırakabileceğini söyledi..ama montaj dahilmi bilmiyorum..
bilgilendirme için teşekkürler kendinizi Üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız

aracı sıfır alıyorum yarın. fiyatı 250 tl ve işçi parası yok. 31.750 style paketi alıyorum 250 tl de kol dayama.

aracı sıfır alıyorum yarın. fiyatı 250 tl ve işçi parası yok. 31.750 style paketi alıyorum 250 tl de kol dayama.

fıyat gercekten dıger fıyat alan arkadaslara gore gercekten cok uygun ama bence gende pahalı nedır ya bunun malzemesı bunu bu kadar pahalı yapan kolcak dedıgın basıt bısey olsun 100tl olsun kımı aracların fulunde standart bız en fullunu aldık fr ı kolcak yok :p

fıyat gercekten dıger fıyat alan arkadaslara gore gercekten cok uygun ama bence gende pahalı nedır ya bunun malzemesı bunu bu kadar pahalı yapan locak dedıgın basıt bısey olsun 100tl olsun kımı aracların fulunde standart bız en fullunu aldık fr ı kolcak yok :p
32 ye araç alıpta 200 tl lik birşeyi takmıyorlar çok ilginç aslında. ben vazgeçeceğimi söyledim açıkçası ve arkadaşta saolsun kendi primimden vazgeçtim hocam dedi. ama normalde 440 tl idi en son 340 + işçilik diye fiyat verdiler denizli batı otomativden

Geri
Üst Alt