Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

organizasyonlar...

janset

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Organizasyonların duyurulmasına yönelik bilgi akışını oldukça zayıf buluyorum,Kayadibin de SCW nin varlığını öğrendim ve akşamı üye oldum ,fakat organizasyonların bildirimin ciddi zayıf olması şahsım gibi yeni kişilerin bazı konulara vakıf olamamasına sebebiyet vermekte ,forumdaki bazı konulara bakıldığında hep aynı kişiler cevap yazmakta ama okuduğumda konunun dahi ne olduğunu anlamamaktayım:(açıkcası forumda paylaşımların zayıf olması beni hüsrana uğrattı,cuma buluşmaları dendi!!! ama nerde? ne zaman olur? rutin midir? gibi sorulara cevap alamadım,üzgünüm ben çok daha sıkı birlik beklemekteydim:(

saygılar
Göktuğ GÖK

cuma buluşmalarımız düzenli bir şekilde maltepe wonderland karşısındaki cepte olmaktadır , bununla ilgili açık bir konumuz zaten mevcuttur.

bilgi akisi zayif demissiniz ama pek anlayamadim acikcasi.
yonetim tarafindan bir organizasyon duzenlendiginde zaten mail yoluyla uye herkese bilgi gidiyor; ayrica organizasyonun konusu duyuru tarihinden itibaren hep en sk cevaplanan konulardan oluyor. yani gormemeniz veya kacirmis olma durumunuz olmuyor.

ayrica alicanin da dedigi gibi her cuma aksami anadolu yakasinda ufak capli bulusmalar oluyor. yeter ki konusunu takip edin.

forum oldukça aktiftir zaten gerekli açıklamalar duyurular konular zaten mevcut, her hafta standart olmak üzere arada genel buluşmalar oluyor.. siz anlamadığınız konuya yazın cevabınızı anında alırsınız :)

ben bazen konuları bile kaçırıyorum o kadar aktif bir forumdur scw;)

arkdaslarımında dedıgı gıbı herhafta aynı yerde aynı saat aralıgında bulusmalar oluyor ve sureklı aktıf bı forum oldugundan konular cabuk yer degıstırdıgınızden takıp edemıyo olabılırsınız sadece

bilgi akisi zayif demissiniz ama pek anlayamadim acikcasi.
yonetim tarafindan bir organizasyon duzenlendiginde zaten mail yoluyla uye herkese bilgi gidiyor; ayrica organizasyonun konusu duyuru tarihinden itibaren hep en sk cevaplanan konulardan oluyor. yani gormemeniz veya kacirmis olma durumunuz olmuyor.

ayrica alicanin da dedigi gibi her cuma aksami anadolu yakasinda ufak capli bulusmalar oluyor. yeter ki konusunu takip edin.

Sanırım net olamadım... mail yolu ile tarafıma bilgi gelmemekte böyle bir bilgilendirme var ise şuan için haberim oldu,sanırım buda tam olarak ne demek istediğimi açıklamakta! amacım yazımla sivrilmek değil tam tersi tam olarak aranızda olabilmektir.

arkdaslarımında dedıgı gıbı herhafta aynı yerde aynı saat aralıgında bulusmalar oluyor ve sureklı aktıf bı forum oldugundan konular cabuk yer degıstırdıgınızden takıp edemıyo olabılırsınız sadece

Bu yaklaşım oldukça gerçekci,haklı olabilirsin.

göktuğ abi organizasyonlarımız sürekli aktiftir ve forumumuzda hızlı olduğundan bazı konuları kaçırmak kaçınılmaz oluyo avrupa pek aktif değil buluşmalarda ama pazar günkü vag tan sonra aktif olmaya başlıcak onun dışında her cuma maltepede cepte buluşmalar her cuma akşamı vardır burdan bizde gidiyoruz teşekkürler...

Geri
Üst Alt