Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Organizasyon talebi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ss boy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mrb... Avrupa yakasında buluşma organizasyonu düzenlenmesi talep ediyorum..:)

İlgililere duyurulur

Arkadaşlar mrb... Avrupa yakasında buluşma organizasyonu düzenlenmesi talep ediyorum..:)

İlgililere duyurulur
serdar kardeşim avrupa sorumlusu olarak bunu en çok ben istiyorum ama ne yazıkkı katılım çok çok az oluyor,ama isteyenler bu konu altında bir yorum yapsın bakalım kaç kişi var:eek:key:

emre kusura bakma ist.sorumlusunun kim olduğunu bilmiyordum ondan direk böyle bir talep gönderdim...

evet arkadaşlar görelim kimler gelebilir ne yapabiliriz?

hem illa avrupa yakalılar olucak diye birşey yok,tüm SCW ailesinin katılımını bekliyoruz...

Yapsın Avrupa sorumlusu arkadaşımız organizasyonu gelelim,vardıda biz mi gelmedik:)

[MENTION=60]ghost rider[/MENTION] gördün dimi cevabı :D Katılıyorum Gökhan abi, hoş şu sıralar bende baya yoğunum Yurtdışına çıkıp gelmeler, kız isteme durumları felan milan ama fırsatını ilk bulduğum an katılmaya çalışıcam.

Avrupa yakasında olsun katılım çok olsun:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt