Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orange Team Leon :)

çok güzel ve farklı olmuş sıradışı görünmesi en güzel yanı olmuş

arka tampondaki kedi gözlerininde arası kırmızı folyo kaplanıp tüm bir çizgi halinde görünse nasıl durur acaba...

yaptıgınız işten dolayı sizi tebrik ediyorum gerçekten resimlerde görüldüğü kadarıyla harika

aynı şeyi bende merak ediyorum. :)

Harika ve bir o kadar da sıradışı olmuş...

şu arka tampon olayı güzel olmuş, jantlar da desteklemiş. ben jant lastik standart kullanacağım için yaptırıp yaptırmamakta kararsız kaldım bunu. bence çokda eğreti durmuyor değişik olmuş.

çok ama çok güzel olmuş... özellikle plaka daki harf ve rakamların carbon olması dahiyane... çok şık çoookkkk... elinize sağlık...

bende beğenenlerdenim..elmeğinize sağlık güle güle kullanın

valla değişikilk yapasım geliyor off negüzel renk o öyle

Karbonlar çok iyi olmuş , makyajlı leona arka tampon almaktansa bu düşünülebilir yani.

Aslında rengi çok güzel fakat yapay ışıkta kendini pek göstermiyo , güneşe çıktığı vakit cıvıl cıvıl parlar direk göz alır ;)

herşey çok güzelde arabada yinede çok eksik var ellerinize sağlık yinede renk on numara olmuş :D

Geri
Üst Alt