Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ORADAYDIK..! Enes arkadaşımızı yalnız bırakmadık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mevlut911

Kayıtlı Üye
1h2h02.jpg
[/URL][/IMG]

2dcfqk4.jpg
[/URL][/IMG]

357k29u.jpg
[/URL][/IMG]

dolbb4.jpg
[/URL][/IMG]

10pspit.jpg
[/URL][/IMG]

nn19gj.jpg
[/URL][/IMG]

ip7dx5.jpg
[/URL][/IMG]

14mxszk.jpg
[/URL][/IMG]

35iy7hi.jpg
[/URL][/IMG]

Bugün eneserol arkadaşımızın düğünündeydik...! kendisine ömür boyu mutluluklar dilerim Allah bir yastıkta kocatsın
en kötü gününüz böyle olsun..

Düğün sonunda hepimizinde midesi zil çalıyordu kafamıza göre bir yer bulamayınca mangal yaktık :))

Enes Allah bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat nasip etsin,bugün gelemedim mazur görmeni rica edeceğim,eşim nöbetci olmasından dolayı çocuk baktık:)

Allah mesut etsin abi. İstiyodum orda olmayı ama dershane falan var gelemedim :( vaga geliyorum inşallah :D

Allah bi yastıkta kocatsın inŞ giden bütün herkezin ayaklarına sağlık SCW KardeşLiktir :eek:key:

enes ve esin kardeşime mutluluklar dilerim..mevlut kardeşim senin ve arkadaşlarınında ellerine emeklerinize sağlık çok güzel ve lezzetliydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt