Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ORADAYDIK..! Enes arkadaşımızı yalnız bırakmadık..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enes ve Esin e mutluluklar :).. Mevlut kardeşim senin ve arkadaşlarınında ellerine,emeklerinize sağlık çok güzel ve lezzetliydi. :eek:key:

hayırlı olsun... Allah bir yastıkta kocatsın.. herşey çok güzel görünüyoda bu dursun ne zaman doyacak yaw:confused: :D:D puhaha

ayaklarınıza sağlık enes kardeşim hayırlı ugurlu olsun allah mutlulugunuzu daim etsin maşallahh

Başta Cezmi abi, Hasan abi, Mevlüt, Bilal, Kaan, Dursun olmak üzere beni bu mutlu günümde yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı; ve gelmek isteyipte gelemeyen gönüllerimizin bir olduğu tüm SCW ailesine teşekkürlerimi iletiyorum kabul edin. Balayında olduğum için konuyu yeni gördüm kusura bakmayın. Tebriklerini ve güzel dileklerini ileten bütün abilerime, kardeşlerime ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız :)

yenı kendıme geldım mevlut ya cok guzeldı elınıze saglık enes kardesim allah mesut bahtıyar mutlu ve en önemlısı saglıklı bir ömur gecirmeyi nasip etsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt