Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opet Reklamında

Logical_Election

Kayıtlı Üye
Demin TV izlerken opet reklamında 34 KEV 92 citrus yeşil cuprayı reklamlarda gördüm cıbı cıbı yapıyordu :)

kavacıklıydı sahibi fakat yakın zamanda sattı sanırım

Kevın ın arabasıydı ama takasa gırdı sattı arabayı,yenı sahıbı de suan satıyor

hollandalıydı dimi o çocuk.doğuş oto esenyurttan aldı aracı.sol kapı üstünde bi ezik vardı.7-8 bin lira bi indirimle almıştı...

sahibinden de satılık şuan o cupra, çok güzel gözukuyor ama internetten bakmıştım hasar bilgisine toplamda 6 7 bin lıra hasarı gozukmüştü.ne zaman görsem gazlıyordu..

sahibinden de satılık şuan o cupra, çok güzel gözukuyor ama internetten bakmıştım hasar bilgisine toplamda 6 7 bin lıra hasarı gozukmüştü.ne zaman görsem gazlıyordu..

yazın kumburgaz temde cok karsılastım dedıgın gibi paso gazlıyor... ve 2 kez arka tamponu yamuk halde gordum

Geri
Üst Alt