Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OPET fiyat indirecek.

yani benzin burada 4.02 kuruştan .3.97 ye mi inecek..depoda 2 buçuk lira mı? puhaha

Fransızları hiç sevmem. Mümkün oldukça Türk firmalardan almaya çalışıyorum.

valla full yanına yaklaşamazlar fiyat konusunda şu libadiyedeki bi açolsada birazda olsa rahatlasak

memnunmusunuz bu fullden? bizim burda da var bir kere 50 liralık aldım az km gitti gibi geldi bana uzun vade de bir zararı olur mu (benzin pompası vs)

kapanan shell istasyonlar sanırım full oluyor..yakınımda 2 tane açıldı fakat cesaret edemiyorum..kullananlardan hiç mi şikayet yok?

Valla bizim butun sirket arabalarinda ve babamin aracina fullden aliyoruz hic bi sorun olmadi yaklasik 2aydir

Ya ben son depomu orada fulledim. Açıkçası pek memnun kalmadım.Benden mi kaynaklandı anlamadım ama hiç olmadık şekilde bi kaç yerde stop etti.Hiç böyle stop ettirmemiştim çünkü.Bugün baktım yalnız tamamen şehir içi 510 km gitmişim yol bilgisayarı 180 km daha var diyordu.Sanırım 1.6 için de bu değer iyi gibi.Bilmiyorum benzinden mi kaynaklandı.

evet bizim burda da shell kapandı yerine full açıldı çalışanları elinde %7 yazan tabelalarla caddeye çıkıolar:D

Geri
Üst Alt