Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

opet 97--shell 97--bp 97-- petro ofisi 97 aralarındaki fark nedir....??

- 48 -

Kayıtlı Üye
bununla ilgili cevaplar yazar mısınız arkadaşlar..arasındaki fark nedir.??
niye gidip bu markalardan birine takılıp alıyoruz??
nihayetinde hepsi aynı rafineriden alıyor benzinlerini

Shell benim amcaoğlu :p Valla özel bi nedeni yok gibi abi , uzun süreden beri dikkat ediyorum heryere bayilik vermiyor mesela adamlar , bu benim için bi tercih nedenidir mesela :)

katkı maddeleri farklıdır muhtemelen benzin konusunda pek bir bilgim yok ama ben şuna inanıyorum opet po bp shell ne olursa olsun önemli olan istasyon sahibidir ben po dan bir mazot aldım ve çok hoşuma gitti yaklaşık 2 yıl hep oradan almaya özen gösterdim ardından birgün aynı ilde farklı bir po dan almak durumunda kaldım ve aldıgım yakıttan hiç memnun kalmadım yani gitmem gereken yolun 2/3 sini gidebildim neredeyse bu yüzden yakıt konusunda ben istasyon sahibine bakıyorum genelde mersin için konuşacak olursam dogulu istasyon sahipleri ile mersinin köylülerinin istasyonları arasında yakıtta baya bir fark oluyor dogulular nereden buluyor ne yapıyor bilmiyorum ama farklı yakıt bulup getirip tanklarına döküyorlar bunun canlı şahidi oldugum için söylüyorum ve o an şunu gördüm ki sürekli denetim yapılıyor diyerek güvendiğimiz istasyonlarda aslında denetim olsa dahi iş değişiyor

Shell 97'yi ithal getiriyo diye biliyorum. 2 tane ayrı arkadaşıma sordum Shell benzinlikleri olan 2'si de aynı şeyi söyledi.
Opet'den alıyodum eskiden, aynı paraya aldığım benzinle daha az yol gitti Shell'e göre. Hava basıyolarmış falan diye dedikodusu çıkmıştı bir ara.
Bundan sonra Shell'den başka benzinlikten de almam benzin.

bence en performanslısı petrol ofisi ama dğirlerine göre daha az km li

arabayı ilk aldıgım günden beri bende po dan alırım hep bi sorun yok çok şükür

Shell 97'yi ithal getiriyo diye biliyorum. 2 tane ayrı arkadaşıma sordum Shell benzinlikleri olan 2'si de aynı şeyi söyledi.
Opet'den alıyodum eskiden, aynı paraya aldığım benzinle daha az yol gitti Shell'e göre. Hava basıyolarmış falan diye dedikodusu çıkmıştı bir ara.
Bundan sonra Shell'den başka benzinlikten de almam benzin.

ne farkı var ithal olunca noluyormuş onuda sorsaydın keşke bizim bir tanıdıkta shell istasyonu vardı onlar opet e geçtiler tamamen duygusal sebeplerden:) ama öğrenmek gerek ithal olunca noluyor

ne farkı var ithal olunca noluyormuş onuda sorsaydın keşke bizim bir tanıdıkta shell istasyonu vardı onlar opet e geçtiler tamamen duygusal sebeplerden:) ama öğrenmek gerek ithal olunca noluyor

Katkılı 95 yerine harbici 97 oktan oluyo heralde :)

Valla guvendıgım butun benzıncılerden alyorum ben.shell,opet,bp uclusunden

Geri
Üst Alt