Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Vectra vs Seat Toledo

Torrado

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kuzenim arabasını değiştircek şuan tipo slx var bayramdan sonra onu satıp 19-20 bin liraya birşey bakıcaz ben opel vectra ve seat toledo önerdim biliyorum ikisi farklı segmentlerde araçlar kuzenim için aracın iç mekanı geniş olcak donanımı aranılan donanımı taşımalı en az 6 hava yastığı olcak hız sabitleyici olucak

Kuzenim açıkcası Toledo'ya daha sıcak bakıyor tasarımı daha hoş diye

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

Opel Vectra 1.6 Comfort 105 hp mi ?
Seat Toledo 1.6 Signo plus 105 hp mi ?

Fiyatları başa baş gidiyor hemen hemen birde kalite konfor yalıtım açısından hangisi daha üstündür sizce ?

19-20 bin liraya C veya D sınıfı sedan tavsiyeleriniz varsa bizimle paylaşırsanız sevinirim

İlk önce hayırlısı olur İnş Ömercim.Eğer yanlış anlamazsan beni arkadaşlara bir söz söylemek istiyorum beyler lütfen tartışma konusu olmasın konumuz dağılmasın...

düşündüğüm kasa Vectra ise aşağıdaki pek içime sinmese de Opel alırdım yine de..

o fiyata bu Vectra var herhalde dimi. ??

vectra_dtm_wide_arch_kit.jpg

hea o zaman yerinde olsam biraz nette bakınırdım alacağınız modellerde bi sorun var mı ekstradan herkesin şikayet ettiği..pek yoksa Vectra alırdım direkt..bu kasayı severim her ne kadar bildiğim Vectra ruhuna biraz ters düşse de..

hea o zaman yerinde olsam biraz nette bakınırdım alacağınız modellerde bi sorun var mı ekstradan herkesin şikayet ettiği..pek yoksa Vectra alırdım direkt..bu kasayı severim her ne kadar bildiğim Vectra ruhuna biraz ters düşse de..
Aile arabası olacak sedan olması şart açıkçası herkes bu vectraların 1.6 105 hplik motorun kasaya yetmediğini söylüyor hem yürümüyor hemde benzini çok yakıyor diyorlar ama büyük ihtimal lpg takıp kullanıcak performans çokta önemli değil seat toledonun iç mekanı dar olmasa tam alıncak arabada iç mekanı çok dar bakalım sonuç ne olacak

Opel Vectra alınabilir.Ama full donanım paketine para yetiyorsa.Yoksa boş bir vectra almaktansa dolu bir toledo düşünülebilinir.

Opel Vectra alınabilir.Ama full donanım paketine para yetiyorsa.Yoksa boş bir vectra almaktansa dolu bir toledo düşünülebilinir.
Vectra'nın boş donanımı Toledo'nun Signo plus donanımıyla eşit seviyede
Hız sabitleyici
Kararan dikiz aynası
6 hava yastığı ( 8'de olabilir tam olarak bilmiyorum )
Ön / Arka kol dayama
Yol bilgisayarı
Dijital Klima
Elektrikli / Isıtmalı dış dikiz aynalar

Ve aklıma gelmeyen bir sürü donanım

Vectra'nın boş donanımı Toledo'nun Signo plus donanımıyla eşit seviyede
Hız sabitleyici
Kararan dikiz aynası
6 hava yastığı ( 8'de olabilir tam olarak bilmiyorum )
Ön / Arka kol dayama
Yol bilgisayarı
Dijital Klima
Elektrikli / Isıtmalı dış dikiz aynalar

Ve aklıma gelmeyen bir sürü donanım

Peki dediğiniz gibi 20 milyar civarında bulunabiliyormu temizi? O zaman vectra alın derim ben...

toledonun iç mekanı daha dar. ancak süspansiynları çok daha konforludur. bagaj desen ikiside oldukça iyi. vectra daha iri yarı durur toledo daha spor durur. modelli bir toledoda ihtiyaç duyulan her donanım vardır. toledonun malzemesi daha iyidir. vectra daha iyi yol tutar. yalıtımda fark olduğunu sanmıyorum. hangisinden temiz bulunursa o alınır.

Geri
Üst Alt