Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Opel Vectra vs Seat Toledo

Konu, 'Karşılaştırmalar' kısmında Torrado tarafından paylaşıldı.

1. Torrado

Torrado SCW Üyesi

955
    4
    18
    Arkadaşlar kuzenim arabasını değiştircek şuan tipo slx var bayramdan sonra onu satıp 19-20 bin liraya birşey bakıcaz ben opel vectra ve seat toledo önerdim biliyorum ikisi farklı segmentlerde araçlar kuzenim için aracın iç mekanı geniş olcak donanımı aranılan donanımı taşımalı en az 6 hava yastığı olcak hız sabitleyici olucak

Kuzenim açıkcası Toledo'ya daha sıcak bakıyor tasarımı daha hoş diye

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

Opel Vectra 1.6 Comfort 105 hp mi ?
    Seat Toledo 1.6 Signo plus 105 hp mi ?

Fiyatları başa baş gidiyor hemen hemen birde kalite konfor yalıtım açısından hangisi daha üstündür sizce ?

19-20 bin liraya C veya D sınıfı sedan tavsiyeleriniz varsa bizimle paylaşırsanız sevinirim

2. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    84
    48
    İlk önce hayırlısı olur İnş Ömercim.Eğer yanlış anlamazsan beni arkadaşlara bir söz söylemek istiyorum beyler lütfen tartışma konusu olmasın konumuz dağılmasın...

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    düşündüğüm kasa Vectra ise aşağıdaki pek içime sinmese de Opel alırdım yine de..

o fiyata bu Vectra var herhalde dimi. ??

4. Torrado

Torrado SCW Üyesi

955
    4
    18
    Vectra C kasa düşünüyoruz Yiğit abi

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    hea o zaman yerinde olsam biraz nette bakınırdım alacağınız modellerde bi sorun var mı ekstradan herkesin şikayet ettiği..pek yoksa Vectra alırdım direkt..bu kasayı severim her ne kadar bildiğim Vectra ruhuna biraz ters düşse de..

6. Torrado

Torrado SCW Üyesi

955
    4
    18
    Aile arabası olacak sedan olması şart açıkçası herkes bu vectraların 1.6 105 hplik motorun kasaya yetmediğini söylüyor hem yürümüyor hemde benzini çok yakıyor diyorlar ama büyük ihtimal lpg takıp kullanıcak performans çokta önemli değil seat toledonun iç mekanı dar olmasa tam alıncak arabada iç mekanı çok dar bakalım sonuç ne olacak

7. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Opel Vectra alınabilir.Ama full donanım paketine para yetiyorsa.Yoksa boş bir vectra almaktansa dolu bir toledo düşünülebilinir.

8. Torrado

Torrado SCW Üyesi

955
    4
    18
    Vectra'nın boş donanımı Toledo'nun Signo plus donanımıyla eşit seviyede
    Hız sabitleyici
    Kararan dikiz aynası
    6 hava yastığı ( 8'de olabilir tam olarak bilmiyorum )
    Ön / Arka kol dayama
    Yol bilgisayarı
    Dijital Klima
    Elektrikli / Isıtmalı dış dikiz aynalar

Ve aklıma gelmeyen bir sürü donanım

9. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Peki dediğiniz gibi 20 milyar civarında bulunabiliyormu temizi? O zaman vectra alın derim ben...

10. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    toledonun iç mekanı daha dar. ancak süspansiynları çok daha konforludur. bagaj desen ikiside oldukça iyi. vectra daha iri yarı durur toledo daha spor durur. modelli bir toledoda ihtiyaç duyulan her donanım vardır. toledonun malzemesi daha iyidir. vectra daha iyi yol tutar. yalıtımda fark olduğunu sanmıyorum. hangisinden temiz bulunursa o alınır.

Sayfayı Paylaş