Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Plaza Zİyaretimiz...

hakan her markanın klasikleşmiş bir çizgisi tasarım anlayışı vardır. eğer bir marka durup dururken bu çizgiden çıkma ve iddialı görünme ihtiyacı hissetmiş ise arkasından kesin başka şeylerde çıkar. ha bu benim şahsi görşüm katılmayanlar olabilir saygı duyarm.

evet opelin çizgisinden sapıp yenilikciliğe gittiği ortada. ama bence baya olumlu bir değişim oldu. Bu çizgiden sapmasının nedeni ise iflasın eşiğinde olmaları oldu..

o iflası durdrmak için şuan saab gibi bir markayı bile feda ettiler hakan :)

Yunus'um Opel'in bütün tasarımları Polo hariç VW'den daha başarılı son kasalarından bahsediyorum..Astra da gayet iyi olmuş fiyat bi parça daha iner ama daha fazla değil..adamlar yepyeni bi kasa yepyeni bi motor ürettiler..yeni Golf'ü sen de pek savunmazsın herhalde resmen makyaj yahu..

o hızlanmadaki düşüş de tamamen ağırlıktandır muhtemelen..
Astra ve türevleri sınıfça bi üste yaklaştı artık donanımlar zenginleşti..
ve ağırlaşmadan donanım zenginleştirenler de sadece Aston Martin gibi markalar piyasada zaten..

Walla ben biraz ön yargılı olabilirim ama hiç opel sahibi olmasamda arkadaslarımla sanayide,serviste geçen günleri bilirim bu yüzden opel gözümde biraz alt seviyelerde zaten opel alman markası ve almayada bile tutulmayan bir arac sınıfında artık

Walla ben biraz ön yargılı olabilirim ama hiç opel sahibi olmasamda arkadaslarımla sanayide,serviste geçen günleri bilirim bu yüzden opel gözümde biraz alt seviyelerde zaten opel alman markası ve almayada bile tutulmayan bir arac sınıfında artık

opelin teknolojisi direkt alman teknolojisi değil zaten. GM teknolojisi.

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Yunus'um Opel'in bütün tasarımları Polo hariç VW'den daha başarılı son kasalarından bahsediyorum..Astra da gayet iyi olmuş fiyat bi parça daha iner ama daha fazla değil..adamlar yepyeni bi kasa yepyeni bi motor ürettiler..yeni Golf'ü sen de pek savunmazsın herhalde resmen makyaj yahu..

o hızlanmadaki düşüş de tamamen ağırlıktandır muhtemelen..
Astra ve türevleri sınıfça bi üste yaklaştı artık donanımlar zenginleşti..
ve ağırlaşmadan donanım zenginleştirenler de sadece Aston Martin gibi markalar piyasada zaten..

yeni golf bu astraya bin basar yiğit. yazdıklarımı en başndan itibaren oku.
bir arabanın tipinin iyi olması onu iyi yapmıyor.

SEAT sitesinde böyle bir başlık yazılarak konu açılması bana tuhaf geliyo açıkcası...Son zamanlar da özellikle diğer markalarla ilgili karşılaştırma,haber,video v.s çok sık açılmaya başladı...

malzeme kalitesi kusurunu sorunsuzluk olarak görüyrosan o olay japonlarda zaten yok melihim.

MEsela kimi insanlar var ki onlar da araba bana hiç sorun çıkarmasın 10 sene ama iç mekandaki plastik biraz daha kalitesiz olsa da olur diyolar.

Sen de içi kaliteli olsun da tipi fark etmez diyosun.

Başkası çıkar bana tipi güzel olsun da içi çok kaliteli olmasa da olur der.

Zaten bunların hepsini birleştirebilen araba en çok satan araba oluyo.

Bu durumu en iyi optimize etmeye çalışan adaylar da yıllardır hep Astra ve Golf olmuştur, Avrupa'da.

Bence Opel bir çok arkadaşın düşündüğü kadar kötü bir firma değil. Ve kesinlikle VW ile hiç bir modeli arasında dağlar kadar fark yok. Birisinin bir şeyi iyidir, diğerinin başka bir özelliği daha iyidir vs vs vs.

Geri
Üst Alt