Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

Opel İnsignia vs Skoda SuperB

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hiç o araca bakma şansın oldumu melih. insignia onun yanında 2 alt sınıf gibi kalıyor. markasının adına takılma.

Evet Yunus inceledim Superb'i. Octavia'yı da inceledim hatta Erya'da geçen ay Yiğit'in tuvaletten çıkmasını beklerken :D

Skoda kesinlikle VW kalitesine yaklaşmış. Hatta f/p oranı daha yuksek VW'den. Ben orda şakasına takıldım öyle SKODA neymiş derken. Fakat kabul edin biraz abartıyosunuz :)

Yani Insignia da gerçekten de güzel araba. Bence 10 sene sonra baktıgımızda Opel daha diri duracaktır Skoda'ya göre.

Gerçekten yokmuş git 1.8TSI Bin Test Et Kaliteyi Gör :D

Abi bizim araba 1.8 TSI Passat zaten. Superb'i de inceledim baya ama sürmedim, eğer süspansiyonlar da Passat gibiyse ve yalıtım da Passat gibiyse 1.8tsi Superb'i test ettim varsayabiliriz :D Fena araba değil derim o zaman :D

İkisi de güzel arabalar ama Skoda'nın arka tasarımının 10yıl geriden gelmesi büyük bir eksiklik ve aracın boyutları fazla büyük gibi. Opel'in de ferah olmayan iç mekanı bir eksiklik.

Evet Yunus inceledim Superb'i. Octavia'yı da inceledim hatta Erya'da geçen ay Yiğit'in tuvaletten çıkmasını beklerken :D

Skoda kesinlikle VW kalitesine yaklaşmış. Hatta f/p oranı daha yuksek VW'den. Ben orda şakasına takıldım öyle SKODA neymiş derken. Fakat kabul edin biraz abartıyosunuz :)

Yani Insignia da gerçekten de güzel araba. Bence 10 sene sonra baktıgımızda Opel daha diri duracaktır Skoda'ya göre.
,

melih benim toledoya 10 yaşında hiç bir şey olmadıysa skodayada olmaz. :)
bu arada vw e en yakın kaliteyi sunan marka artk skoda oldu. burada malesef saçma sapan fiyatlandırmalardan ve geçmişinde üzerine yapışan kötü imajdan kaybediyor.

bir ara ciddi şekilde düşümdüğüm model 2,0 tdi octavia idi. 51000 liraya sıfırını veriyorlardı pederi ikna edememiştim araç alma konusnda.

,

melih benim toledoya 10 yaşında hiç bir şey olmadıysa skodayada olmaz. :)
bu arada vw e en yakın kaliteyi sunan marka artk skoda oldu. burada malesef saçma sapan fiyatlandırmalardan ve geçmişinde üzerine yapışan kötü imajdan kaybediyor.
Yüce Auto distribütörlüğünde Türkiye’de satışa sunulan Skoda, tüm modellerinde cazip indirimlere giden bir “Yeni Yıl Kampanyası” başlattı. Hediye gibi kampanya ile Skoda sahibi olmanın ayrıcalığını yaşamak isteyenler, 6.000 TL’ye varan indirimlerle kaliteyi en uygun fiyata satın alabilecekler...

Konfor, kalite, sürüş rahatlığı ve teknolojisiyle farklılık yaratan Skoda Türkiye’de satışta olan tüm modellerinde büyük bir fırsat kampanyası başlattı. Yıl sonuna kadar sürecek fırsat kampanyasında Skoda’lar 1500 TL’den başlayıp 6000 TL’ye varan indirimlerle alıcıya ulaştırılacak. Yüce Auto güvencesiyle Türkiye otomotiv sektöründe yerini alan Skoda, tüm modellerinde yaptığı indirimlerle herkesin “Skoda kalitesini” yaşamasını amaçlıyor.

Donanımı, üstün teknolojik özellikleri ve konforunun yanında “uygun fiyatıyla ve ” segmentinin en dikkat çekici araçlarının başında gelen Skoda Superb 1.4 TSI, 4 bin liralık indirim sonrasındaki 43.900 TL’lik fiyatıyla alıcıya ulaştırılıyor. Lüks segmentte yer alan Superb 2.0 TDI motor seçeneği ise 6 bin liralık indirimle 64.990 TL’lik fırsat fiyatıyla bu ayrıcalığı yaşamak isteyenler için showroomlardaki yerini alıyor. Superb’in her iki motor seçeneği de Euro-Ncap güvenlik testlerinden de 5 yıldız alarak Skoda’nın güvenlik konusundaki hassasiyetini ortaya koyuyor.

Skoda’nın en çok satan modelleri arasında bulunan Octavia da bu indirim kapsamında 3 bin 300 TL indirimle 32.490 TL’ye satın alınabilecek. Octavia’nın “Octavia Tour” modeli ise kampanya dahilinde 3 bin TL’lik indirimle 29.900 TL’lik fiyatıyla satışa sunulacak.

Kadınların olduğu kadar gençlerin de gözde modeli Skoda Fabia bu fırsat kampanyasında 1500 TL’lik indirimle yerini alıyor. Dizaynı, teknolojisi ve özellikle şehiriçi kullanımındaki rahatlığıyla ön plana çıkan Fabia, indirim sonrasındaki 24.400 TL’lik satış fiyatıyla herkesin otomobil sahibi olmasını amaçlıyor. Hayata farklı bir bakış açısını otomobil kullanırken de yaşatan Skoda Roomster, fırsat günlerinin yıldızlarından biri olmaya aday. Roomster’de 1500 TL’li indirimiyle 28.000 TL ’lik fırsat fiyatını “farklı” olmak isteyen kullanıcılara sunuyor.

Şuan Skoda'da 1 yıl sürecek 6000 TL'ye varan indirim var.İnşallah bu indirimle Skoda Ülkemizde hakettiği yere ulaşacak.Dikkat ettiysen son günlerde Skoda'nın satışlarında artış var.

Bizim oturduğumuz semtte kimse Skoda'nın adını bilmezken 2 tane Yeni SuperB olması şaşırtıcı :)

50000 liraya tsi octavia satarakmı yapıyorlar ömer. o kampanya laflarına pek inanma.

50000 liraya tsi octavia satarakmı yapıyorlar ömer. o kampanya laflarına pek inanma.
Yalnız SuperB 47 bin liradan başlarken 43 bin liraya düşürdüler.
Bence bu fiyatlar Skoda'nın kalitesine göre düşük bile 43 bin liraya D sınıfı E sınıfı boyutundaki bol donanımlı araba veriyorlar C sınıfı Renault Fluence 38 bin liradan başlıyor ?

44ede elegance octavia var ona bakarsan. o dediğin alet boşline.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt