Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Corsa

ben olsam kasası değişmiş 1.3 motoru olan corsaya bu kadar para vermem.. gene ben olsam kia pro ceedlere bakardım...hem kendine baktırıyor hem çok sağlam motoru var ve çoğu araca kafa tutuyor..tipi için bilgi vermek için bir link..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rsaniz-sakin-kacirmayin150-pc-45486334/detay/

Araçta sağlam motor var fakat sansıman problemleri var kalitesi cok düşük kia'nın ama dizayn cok güzel :)

Linkteki araç tip olarak muhtesem benzinlisi kuzende vardı sunroof lu vs donanım dolu idi fena değildi ama beni sarmadı aracı alarak deneyim sahibi olabilirsin abi Şimdiden hayırlı olsun abi :)

sıfır ibiza dizel alabilirsin ......
2.el araç alıcaksın lastik istiycek birde detaylı temizlik ıvır zıvır derken allah göstermesin olmadık bir arıza çıkartır yaz geliyor burnundan gelir al sıfır araba bak keyfine

Polo değilde şöyle biraz daha görüntüsü hoş olan araç bakımındanda değerlendiriyorum ama fazla seçenekte yok ne yazıkki...

uzun ömürlü az yakan iş için aranıyorsa kesinlikle ibiza dizel almalısın doğu hem az yakar hem km sorunu yoktur... ancak görünüm açısındanda düşünüyosan tabi sıkıntılı dikkatli bakmak araştırmak lazım ben opel lerin şanzumana güvenemiyorum...

doğu o zaman fiat bravolara bak kardesim 1.6 120 bg multijet...yada opel bakacaksan astra gtc dizel olabilir 150 bg..

bide Doğu bu araç çok güzel ancak yaylı olmasa bile çok sert bi araçtır test edip görmen lazım aynısı arkadaşımda vardı hatta onun eski arabasımı diye düşünüyorum yaysızdı ancak çok sertdi orjinali bile....

Fiyatına göre güzel. 1 yıl önce bunlara bakarken 41000TL den başlıyordu.

kardesim makina güzel duruyo ama ford fiesta da düşünebilirsin segmentin sağlam ve az yakan araçlarından:)

Geri
Üst Alt