Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Opel bayisinden sıfır araç aldı pişman oldu.

Konu, 'İnternet Paylaşım' kısmında ZaferAykan tarafından paylaşıldı.

1. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
  2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    dün haberlerde vardı kırmızı bir astra bayinin terbiyesizliği ben opel adam yerinde olsam bayiliğini alırım o bayinin

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    aaa linke baktım buda ayrı bir corsa vakasıymış benim bahsettiğim önden darbeli kırmızı astrayı sıfır diye birine satmışlardı

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  4. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    kesinlikle ahaklısınız...

5. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    buna benzer bi vaka başka markada tanıdığımızın başına geldi ankarada. o yüzden şaşırmamak lazım, sıfır arabaya da güven duyulmayacaksa güzel dekorlanmış showroomların ne anlamı kaldı ??? düşünmek gerek kanımca.

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Sıfır arabada problem çıkmayacak diye bir şey söz konusu değil...Burda servisin problemi bulamaması garip tabi...

7. ZaferAykan

ZaferAykan SCW Üyesi

362
    72
    28
    elbette. hakısın sonuna kadar...

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Arabamı Alırken Tuttukları rapora inanmayıp teker teker tüm parçalarına micron boya kalınlığını ölçen cihaz tutturmuştum o zaman sanki abartıyormuşum gibi gelmişti bana iyiki de yapmışım böyle haberleri okudukça ve gördükçe insanın kimseye inanası gelmiyor doğrusu:eek:key:

Bunu beğendi. ZaferAykan bunu beğendi.
  9. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    artık ne yapcaklarını sasırdılar allah sonlarını hayr eylesin gecenlerde bende paylaşmıstım yurt dısında kredisini ödeyemeyenlerin araçlarını alıp türkiye piyasasında km sıfırlayıp 0 gibi sattıklarını :kizgin:

10. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    bu olayın bence opelle alakası yok onun için firmayla kesinlikle bağdaştırılmamalıdır.Bu olay 0 km araç olsa da başa gelebilecek bişey sonunda kul yapısı.Ayrıc her markada da olabilecek bişe mercedes de bile ancak 5.kez de bile bulunamayan bide üste çıkıp terbiyesizlik yapan bayi akıl alacak gibi değil.Allah başa getirmesin ya müşteriyi katil ederler yada kafayı yedirirler.Bunları firmalar takip edip önce müşteri memnuniyetini tekrardan sağlayıp bayininde bayiliğini almalı.Ancak ne yazıkki burası TÜRKİYE diyoruz gene:(

Sayfayı Paylaş