Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel bayisinden sıfır araç aldı pişman oldu.

dün haberlerde vardı kırmızı bir astra bayinin terbiyesizliği ben opel adam yerinde olsam bayiliğini alırım o bayinin

aaa linke baktım buda ayrı bir corsa vakasıymış benim bahsettiğim önden darbeli kırmızı astrayı sıfır diye birine satmışlardı

aaa linke baktım buda ayrı bir corsa vakasıymış benim bahsettiğim önden darbeli kırmızı astrayı sıfır diye birine satmışlardı
buna benzer bi vaka başka markada tanıdığımızın başına geldi ankarada. o yüzden şaşırmamak lazım, sıfır arabaya da güven duyulmayacaksa güzel dekorlanmış showroomların ne anlamı kaldı ??? düşünmek gerek kanımca.

Sıfır arabada problem çıkmayacak diye bir şey söz konusu değil...Burda servisin problemi bulamaması garip tabi...

buna benzer bi vaka başka markada tanıdığımızın başına geldi ankarada. o yüzden şaşırmamak lazım, sıfır arabaya da güven duyulmayacaksa güzel dekorlanmış showroomların ne anlamı kaldı ??? düşünmek gerek kanımca.

Arabamı Alırken Tuttukları rapora inanmayıp teker teker tüm parçalarına micron boya kalınlığını ölçen cihaz tutturmuştum o zaman sanki abartıyormuşum gibi gelmişti bana iyiki de yapmışım böyle haberleri okudukça ve gördükçe insanın kimseye inanası gelmiyor doğrusu:eek:key:

artık ne yapcaklarını sasırdılar allah sonlarını hayr eylesin gecenlerde bende paylaşmıstım yurt dısında kredisini ödeyemeyenlerin araçlarını alıp türkiye piyasasında km sıfırlayıp 0 gibi sattıklarını :kizgin:

bu olayın bence opelle alakası yok onun için firmayla kesinlikle bağdaştırılmamalıdır.Bu olay 0 km araç olsa da başa gelebilecek bişey sonunda kul yapısı.Ayrıc her markada da olabilecek bişe mercedes de bile ancak 5.kez de bile bulunamayan bide üste çıkıp terbiyesizlik yapan bayi akıl alacak gibi değil.Allah başa getirmesin ya müşteriyi katil ederler yada kafayı yedirirler.Bunları firmalar takip edip önce müşteri memnuniyetini tekrardan sağlayıp bayininde bayiliğini almalı.Ancak ne yazıkki burası TÜRKİYE diyoruz gene:(

Geri
Üst Alt