Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Astrada Anahtar Unutursan..!

Bizde eskiden opel omega vardı anahtar kaldı içer de servisden elamanlar gelip aracın aşagısından biyere dokundular kapılar açıldı yazık oldu cama :rolleyes:

Bizde eskiden opel omega vardı anahtar kaldı içer de servisden elamanlar gelip aracın aşagısından biyere dokundular kapılar açıldı yazık oldu cama :rolleyes:

Ben Hatuna Takıldım işi eğlenceye dökmüş yerinde olsam adamın açıldıktan sonra bırakır giderdim valla:mad:

Ben corsanın içinde unutmuştum :) arka camlar manule olduğu için araya bıçak sokup biraz indirdim sonra ellerimle yüklendim indi aşağı camdan içeri girmiştim :)

Ben corsanın içinde unutmuştum :) arka camlar manule olduğu için araya bıçak sokup biraz indirdim sonra ellerimle yüklendim indi aşağı camdan içeri girmiştim :)

bi de beni camdan içeri girmeye çalışırken düşünsene lan :D ahahaha kendime gülmekten bir hal oldum yeminle :D

hakkaten kıza bak yhaa içinde 5 kurusu yok yha nasıı ... geciyoo:kizgin:kafası sürtecen cama kıvılcım cıkaracann:D

camı kızın kafasıyla kırmak lazım kenardan kenardan gülüyo :D

Geri
Üst Alt