Opel Astrada Anahtar Unutursan..! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Opel Astrada Anahtar Unutursan..!

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
Bizde eskiden opel omega vardı anahtar kaldı içer de servisden elamanlar gelip aracın aşagısından biyere dokundular kapılar açıldı yazık oldu cama :rolleyes:

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bizde eskiden opel omega vardı anahtar kaldı içer de servisden elamanlar gelip aracın aşagısından biyere dokundular kapılar açıldı yazık oldu cama :rolleyes:
Ben Hatuna Takıldım işi eğlenceye dökmüş yerinde olsam adamın açıldıktan sonra bırakır giderdim valla:mad:

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Ben corsanın içinde unutmuştum :) arka camlar manule olduğu için araya bıçak sokup biraz indirdim sonra ellerimle yüklendim indi aşağı camdan içeri girmiştim :)

platinne

Kayıtlı Üye
Ben corsanın içinde unutmuştum :) arka camlar manule olduğu için araya bıçak sokup biraz indirdim sonra ellerimle yüklendim indi aşağı camdan içeri girmiştim :)
bi de beni camdan içeri girmeye çalışırken düşünsene lan :D ahahaha kendime gülmekten bir hal oldum yeminle :D

tugra kazım

Kayıtlı Üye
hakkaten kıza bak yhaa içinde 5 kurusu yok yha nasıı ... geciyoo:kizgin:kafası sürtecen cama kıvılcım cıkaracann:D

Üst Alt