Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Astra 1.4 turbo A.T

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun bi opel bayısıne gidip Astra 1.4 TURBO A.T ile test surusune cıktım.Ben opeli hiç sevmeyen bi insanımdır ama inanın yeni astra cok basarılı ve benımde aklıma girmedı degıl.Performans olarak bana gore benım leonum dan dusuk ama iç kalitesi olsun dısardan durusu ve kendıne baktırması olsun gercekten mükemmel.Şimdi size danısmak ıstedıgım bırseyler olcak. Acıkcası bu aracı almak ıstıyorum ama ne kadar mantıklı olur leonu verıp yıne 1.4 turbo araba almak 1.3 cdtı dusunmuyo degılım ama oda hıc gıtmez gıbı gelıyo bana bır akıl verırsenız cok sevınırım.Şimdiden tesekkurler :)

opeli hıc sevemedım leondan daha kalıtelı olabılır.... 1.3 cdtı astra kullandım performansı yetersız gelıyor bana kasaya gore .. leonu degıstıreceksem ya audı yada vw ye gecerım

opeli hıc sevemedım leondan daha kalıtelı olabılır.... 1.3 cdtı astra kullandım performansı yetersız gelıyor bana kasaya gore .. leonu degıstıreceksem ya audı yada vw ye gecerım

1.4 turbo da acıkcası 1.4 tsı kadar gıdemıyo tek korkum gozumu kapadım gıttım aldım 1.3 cdtı ıkı ay sonra bayar mı sonra gıdıp yıne degıstırcem dersem benı evlatlıktan red ederler :)

1.3 cdtı ekonomık ama arac bazen cok hantal kalıyor helekı senın aracından sonra essege bınmıs olacaksın performans acısından 1.4 t astrada guzel ama ne yazıkkı opelı sevmıyorum sevemedım... leonda sonra 1.6 tdı golf cok ıyı olur... yada gui de ıyıdır

1.3 cdtı ekonomık ama arac bazen cok hantal kalıyor helekı senın aracından sonra essege bınmıs olacaksın performans acısından 1.4 t astrada guzel ama ne yazıkkı opelı sevmıyorum sevemedım... leonda sonra 1.6 tdı golf cok ıyı olur... yada gui de ıyıdır

Kesinlikle dedıgın arabalar cok mantıklı abı ama 55.000 TL den fazlada vermek ıstemıyorum VW cok pahallı bugun oradakı kadın temsılcısı agzına kadar dolu 1.4 turbo A.T için 56.000 TL rakam verdı 1.3 cdtı sport versıyonuna 52.000 TL dedı daha da fazlada para vermek ıstemıyorum o yuzden

1.4 140 arkdasımda var cok guzel gıdıyor ama TSI kadar ıyı bır motor degıl 1800 den sonra turbo acılıyor ve bu sebebden yakıt tuketımı fazla arkdasımın arabasın 15 bınde 9 lıtre yakıyor genelde ortalama 0-100 teknık verısı 1.4tsi leon ıle aynı ki arada 15 beygır fark olmasına ragmen LEON bana gore motor olarak astraya 10 basar sadece bıraz ıc gorunusu guzel sadece bu

1.3cdti lar da 5 ileri 6 ileri yok sanırım oda kasayı cekmez o kadar kılolu araca sanmıyorum ha yok benm benzıne vercek param cok dersenız 1.6 180bg olan modelını alınız:D ama LEON dan ınıp astraya bınılmez:cool:

Geri
Üst Alt