Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Opel Antara görüşleriniz

Pascal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese selamlar,

Babamın arabasını değiştirmeyi düşünüyoruz. Babamın arzusu yerden biraz yükselmek. Kafasında da Opel Antara var. Dış görünüş ve donanım olarak olduça beğendiğim bir araba. Araba 2,0 dizel otomatik, AFL bi-xenon farlar, deri koltuklar, hız sabitleyici, park sensörleri vs... fiyat 80.000 TL

Kafamı kurcalayan şeylerin başında: 1- Opel olması 2- Opelin otomatik şanzımanı...

bu araç hakkında bilgi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Aynı zamanda diğer alternatif fikirlerlerinizi de bekliyorum . Otomatik ve dizel olsa tercih sebebidir :)

Teşekkürler...

Ozancım antara hakkında hiçbir fikrim yok ama chevrolet captivayla çok benziyorlar,belki de altyapıları da aynıdır..ben olsam captiva tercih ederim.çünkü antaranın pek piyasası yok ama captiva 2. el de fazla üzmüyor...fiyatları ne civarda bilmiyorum aa nissan xtraillara da bakılabilir

Aybarsım Captivayla aynı alt yapıya sahipler doğru. Ama Captivanın o yeşil göstergeleri beni sinir ediyor, doğan SLX lerden kalma yeşil :D ama ikinci el konusunda haklısın Antaranı 2. eli çok güçsüz Captivanın yanında. Nissan Xtrail de halamlarda var, bir süre kullandım hatta ama çok fazla keyif vermedi bize. biraz da küçük gibi sanki antaraya göre.

Aslında benzinli olmasa CRV çok daha iyi bir seçenek ama ona da benzin yetişmez :)

Ozanım bir abimin babasında vardı pek memnun değillerdi sattı tourag aldı çok kısa sürede. Bildiğim kadarıyla tampon boyası dökülüp duruyordu. Tiguan düşünebilirsiniz aynı paralara.

Hımm bu bilgi iyi oldu Erhanım, çok sağol.
ya tiguani da dizel otomatik alırsak 90.000 in üstüne çıkıyordu sanırımsam. o rakamlara da çıkmak istemiyoruz pek

Ben uzun süre Opel kullandım hocam astra,corsa ve vectra ve hiçbirinden memnun kalmadım. Opel'in her modelinde 10bin km sonra ses gelmeye başlıyor. Hele elektronik yapısı fazla olanlarda daha da fazla sorun çıkartıyor. Kısaca sana tavsiyem Opel'e fazla yanaşmamanız.

teşekkür ederim yorumlarınız için. İlk mesajımda da dediğim gibi Opel olduğu için zaten kafamda çok soru işareti var.

Hımm bu bilgi iyi oldu Erhanım, çok sağol.
ya tiguani da dizel otomatik alırsak 90.000 in üstüne çıkıyordu sanırımsam. o rakamlara da çıkmak istemiyoruz pek

Ben Tiguan'nın fiyatının bu kadar çoştuğunu bilmiyodum valla. 2.elleri bile 90k lerde.

bencede Tiguan derim çok güzel araba 80 i veren 90 ıda verir be :) alın binsin babandan kıymetlimi:eek:

Geri
Üst Alt