Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ONUR AKÇA Kardeşime Teşekkürler..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kardeşim Detay vermiycem ama bir kahvenin kırk yıl hatrı varsa senin düşünceli ve hürmetli ve de nayif jestinin Bir ömür Hatrı Olur bende Çok makbule Geçti.. Çok Sagol.. İyiki varsın iyiki tanımışım seni.. Bitanesin @ONUR AKÇA:eek:key:

Adaşınla Senin ( [MENTION=24932]Gfxstyle[/MENTION] )Acilen Bir araya gelmeniz lazım Herkesin işi rast gider ikinizin Arasında durunca

Onurum mevzudan haberim var bende jestin karşısında seni tebrik ediyorum.. :)
Sadece ortak noktası SEAT olan bu insanların ortak noktanın çooook ama Çooook ilerisinde bir dostluk ortamını kazandıran SCW üyeleri bir kez daha anladık ki bir otomobil forumundan çok daha ilerdeyiz...

gençler helaal dayanışma güzel iyi yoldayız demekki iyiki varsınız hepiniz sağolun

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

onur nasıl beğendinmi yeni oyuncağı
Digeri gibi bunuda cok begendim abicim kazasiz belasiz kullanmani diliyorum.Birgun cupra alcak kivama gelirsem seni bulucam seninle mk2 leon cupra bakariz Allahin izniyle...

- - - Updated - - -

gençler helaal dayanışma güzel iyi yoldayız demekki iyiki varsınız hepiniz sağolun

onur nasıl beğendinmi yeni oyuncağı
Digeri gibi bunuda cok begendim abicim kazasiz belasiz kullanmani diliyorum.Birgun cupra alcak kivama gelirsem seni bulucam seninle mk2 leon cupra bakariz Allahin izniyle...&#128516

Digeri gibi bunuda cok begendim abicim kazasiz belasiz kullanmani diliyorum.Birgun cupra alcak kivama gelirsem seni bulucam seninle mk2 leon cupra bakariz Allahin izniyle...

- - - Updated - - -

Digeri gibi bunuda cok begendim abicim kazasiz belasiz kullanmani diliyorum.Birgun cupra alcak kivama gelirsem seni bulucam seninle mk2 leon cupra bakariz Allahin izniyle...&#128516
herzaman yardıma hazırım onurcum ama sizler bizlerden daha iyilerine layıksınız inşallah o birgün bugün yarın olur

- - - Updated - - -

herzaman yardıma hazırım onurcum ama sizler bizlerden daha iyilerine layıksınız inşallah o birgün bugün yarın olur

Geri
Üst Alt