• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ONUR AKÇA Kardeşime Teşekkürler..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
Kardeşim Detay vermiycem ama bir kahvenin kırk yıl hatrı varsa senin düşünceli ve hürmetli ve de nayif jestinin Bir ömür Hatrı Olur bende Çok makbule Geçti.. Çok Sagol.. İyiki varsın iyiki tanımışım seni.. Bitanesin @ONUR AKÇA:eek:key:

Adaşınla Senin ( [MENTION=24932]Gfxstyle[/MENTION] )Acilen Bir araya gelmeniz lazım Herkesin işi rast gider ikinizin Arasında durunca

tugra kazım

Kayıtlı Üye
İsim
tugra kazım
Nereden
Kayseri
Plaka
38 HU 941
ikinizin de isi rast gelsin bizlerin dostlugu kardesligi bi ömur sursun ins

Duvi

Kayıtlı Üye
İsim
Ulvi Ahıskalı
Nereden
İstanbul
Plaka
34 SUS 30
Onurum mevzudan haberim var bende jestin karşısında seni tebrik ediyorum.. :)
Sadece ortak noktası SEAT olan bu insanların ortak noktanın çooook ama Çooook ilerisinde bir dostluk ortamını kazandıran SCW üyeleri bir kez daha anladık ki bir otomobil forumundan çok daha ilerdeyiz...

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
İsim
onur akça
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HV 3574
Ben sizler icin herseyi yapmaya hazirim sizleri seviyorum...

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
İsim
onur akça
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HV 3574
Bide bunlari bana soleyen [MENTION=24932]Gfxstyle[/MENTION] arkadasima tesekkurler

ONUR AKÇA

Kayıtlı Üye
İsim
onur akça
Nereden
İstanbul
Plaka
34 HV 3574
gençler helaal dayanışma güzel iyi yoldayız demekki iyiki varsınız hepiniz sağolun

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

onur nasıl beğendinmi yeni oyuncağı
Digeri gibi bunuda cok begendim abicim kazasiz belasiz kullanmani diliyorum.Birgun cupra alcak kivama gelirsem seni bulucam seninle mk2 leon cupra bakariz Allahin izniyle...

- - - Updated - - -

gençler helaal dayanışma güzel iyi yoldayız demekki iyiki varsınız hepiniz sağolun

onur nasıl beğendinmi yeni oyuncağı
Digeri gibi bunuda cok begendim abicim kazasiz belasiz kullanmani diliyorum.Birgun cupra alcak kivama gelirsem seni bulucam seninle mk2 leon cupra bakariz Allahin izniyle...&#128516

cuprali

Kayıtlı Üye
İsim
ALİ
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TJ 0770
Digeri gibi bunuda cok begendim abicim kazasiz belasiz kullanmani diliyorum.Birgun cupra alcak kivama gelirsem seni bulucam seninle mk2 leon cupra bakariz Allahin izniyle...

- - - Updated - - -

Digeri gibi bunuda cok begendim abicim kazasiz belasiz kullanmani diliyorum.Birgun cupra alcak kivama gelirsem seni bulucam seninle mk2 leon cupra bakariz Allahin izniyle...&#128516
herzaman yardıma hazırım onurcum ama sizler bizlerden daha iyilerine layıksınız inşallah o birgün bugün yarın olur

- - - Updated - - -

herzaman yardıma hazırım onurcum ama sizler bizlerden daha iyilerine layıksınız inşallah o birgün bugün yarın olur

Üst Alt