Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Onur Özdemir Kardeşime Teşekkürler..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bu gün Hep Onurlaramı Teşekkür ediyosun demeyin.. Sagolsunlar çok düşünceli ve Yardımseverdiler.. Belki Sonuç ve netice elde edemedik ama genede Araya girip yardımseverlikle işime işin gibi koştugun için teşekkür ederim Kardeşim.. Çok sagol @Gfxstyle

Bitanesin Adaşınla Senin (@ONUR AKÇA)Acilen Bir araya gelmeniz lazım :eek:key: Herkesin işi rast gider ikinizin Arasında durunca :eek:key:

tskler isleri rast gelsinn onlar sampiyon kostursun tabii :D saka bi yana herkez birbiri icin bi emegini zamanini esirgemez iste scw nin buyuklugu burda seviyorum sizlerii :thumbup:

Seninde mevzundan haberim var onurum..Senide adaşın gibi tebrik ediyorum...SCW nin bizlere kazandırdığı güzel dostlar iyi ki tanıdık sizleri...

bizim neden haberimiz yok fıkır fıkır fıkır aranızda ne yapıyorsunuz oluyormu şimdi bu 3 kiş iyazıyor gerisi bakıyor

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bizim neden haberimiz yok fıkır fıkır fıkır aranızda ne yapıyorsunuz oluyormu şimdi bu 3 kiş iyazıyor gerisi bakıyor

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ewet abi aynen....:rolleyes:

Abi detayını Reklam olmaması açısından vermek istemedim...

ONUR'lara gelince sabah 9'dan akşam 9 aç bil aç iş peşinde koşturdugunu düşün ve hala vaktin olmamış Yemek yemeye ve dahi olmayacak gittigin yerde bırak yemegi su bulma şansın yok senin haberin olmadan iki kişi birbirleriyle telefonlaşıp durumu söyleyip telefonlaşıyorlar sen böyle bişey istememişken.. Bi bakıyosun hem Arkadaşın karşında Hemde elinde Atıştırmalarıyla.. Vallahi benim için çok güzel bir jest oldu.. Durum bu :eek:key:

Ben tesekkürü borc bilirim abi sen ve burada ailem olarak gördüğüm tüm abilerimi tanima firsati bulduğum icin. Elimden geldiğince ve daha iyisini yapabiliceksem sinirlari herzaman zorlarim söz konusu abilerim icinse..

Bu arada [MENTION=24920]ONUR AKÇA[/MENTION] kardesime de cok tesekkür ederim, ne demek istediğimi söylemeden yaptiği icin.. İyiki tanimisim seni kardesim dostluğumuz hep böyle ilerler insallah.

Geri
Üst Alt