Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Online çiçek siteleri

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
8 mayıs anneler günü için izmite çiçek göndermem gerekiyor..daha önce online çiçek sitelerini kullananız oldu mu? biraz tereddütteyim çünkü resimlerde çok ihtişamlı duran çiçeklerin küçücük ve uyduruk çıkmasını istemiyorum.göndereceğim şahıs biraz önemli :)

2 sene kadar önce çiçek sepetinden göndermiştim Aybars..heralde o zamanlar daha romantiktim:D seçtiklerim daha sonra gördüklerimle aynıydı sorun yoktu :eek:key:

çiçek sepetini bende kullandım. En son gelen çiçek biraz daha iyi olabilirdi ama. Çok büyük bir şey sipariş verme.Dur sana bir link verim ona bak. Çok güzel yapmışlardı bunu:)

çiçek sepeti iyidir hem zamanında yolluyor hemde şık ve taze:)

çiçek sepetinde sıkıntı yok.. :eek:key:

puhaha puhaha For yCo FloyDian :)

Çiçek sepeti :eek:key:

:) teşekkür ederim herkese..herkes çiçek sepetinde vakıf olduğuna göre orayı kullanıcam demektir..sağolun

Geri
Üst Alt