Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Önerilerinize ihtiyacım var

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında ÖzkanÇ tarafından paylaşıldı.

1. ÖzkanÇ

ÖzkanÇ SCW Üyesi

197
    239
    63
    Ben arabaya vinil falan düşünmüştüm ama pek dusundugum gibi olmadi detaylar oldugu icin iki seçenek vsr önümde;
    Tavan direkler ve bagaj yani ayna ustu (bel ustu) diye tabir edilen kısım icin.
    1. Dipart uygulama, 750 lira işçilik dahil fiyat aldim 3 litre sıvı kauçuk gideceği söylendi en az 3 yilda garanti verildi. Fırça kullanmadigim icin rahatlıkla uzun yillar kullanirmisim.
    2. Boyama. Yine ayni kısımlar için işçilik dahil 500 lira fiyat verildi. 4 gün de tamamlanirmis uzun yillar dayanırmış.

Siz olsaniz nr yaparsınız bu aracın boya konusunda ozuru var sanirim fabrikasyon hatasi. Satmayi dusunmuyorum heleki şu piyasada ama olaki satmak istedim boyama sıkıntı olur mu dipart benim işimi görür mü? Yerimde olsaniz?

Son düzenleme: 3 Ekim 2015
    Bunu beğendi. ibra.ry bunu beğendi.
  2. uur9334

uur9334 SCW Üyesi

148
    92
    28
    Boyama yaptırman daha iyi olur gibime geliyo özel plastik boyaları var daha dayanıklıdır diparttan

3. ÖzkanÇ

ÖzkanÇ SCW Üyesi

197
    239
    63
    boyamaya girersem komple boyatıp renk değişmeyi bile düşünüyorum hocam

4. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.326
    4.533
    113
    sıvı kauçuğun tek artısı beğenmedin söküp atar eski haline gelirsin ve boyanı korur..

5. ÖzkanÇ

ÖzkanÇ SCW Üyesi

197
    239
    63
    Koruncak boya kalmadi ki hocam :)

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  6. 26_BC_726

26_BC_726 SCW Üyesi

332
    361
    63
    Plastik akşamları boyatıp sacı da kaliteli kaplama ile kaplatmak en mantıklısı geliyo bana ustam. Gine'de karar senin

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. 26_BC_726

26_BC_726 SCW Üyesi

332
    361
    63
    Plastik akşamları boyatıp sacı da kaliteli kaplama ile kaplatmak en mantıklısı geliyo bana ustam. Gine'de karar senin

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. ÖzkanÇ

ÖzkanÇ SCW Üyesi

197
    239
    63
    Yani tamponları boyatip geri kalan kismi kaplat mi diyorsun hocam. Gine'de :)

Sayfayı Paylaş