Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önerilerinize ihtiyacım Var ...

yussim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 25-30 bin lira arası bir araba almaya niyetim var Allah izin verirse. Sedan ve geniş olması ailem için gerekli olup, hız sabitleyicisi, yol bilgisayarı, mümkünse dizel olması taraftarıyım. Marka takıntım yoktur. Ne tavsiye edersiniz Sayın Arkadaşlar ??? Şimdiden teşekkür ederim.

İlk araç mı olacak bilmiyorum ama zorlu bir süreç hele ki şu an ki 2.el piyasasında :)
Sahibinden'den bu bahsettiğiniz kıstasları clik edip fikir verici olması açısından bir tarama yapabilirsiniz. Kafanıza yatan modeller üzerinden eleme yaparak burada modeller hakkında fikir almak daha güzel sonuçlar verecektir sizin adınıza. Hemde daha somut olur

mars gezegeninden Tapatalk vesilesi ile vusûl ettirildi.

İlk araç mı olacak bilmiyorum ama zorlu bir süreç hele ki şu an ki 2.el piyasasında :)
Sahibinden'den bu bahsettiğiniz kıstasları clik edip fikir verici olması açısından bir tarama yapabilirsiniz. Kafanıza yatan modeller üzerinden eleme yaparak burada modeller hakkında fikir almak daha güzel sonuçlar verecektir sizin adınıza. Hemde daha somut olur

mars gezegeninden Tapatalk vesilesi ile vusûl ettirildi.
İlk araba değil Ahmed Kardeşim, 2004 İbiza Stella vardı. Ailem için iraz daha geniş bir araba istiyorum. Ama inan ki çok kararsız kaldım. Sahibindende model bol Kardeşim. Ama öne çıkanlar; cordoba tdi (2007-2009 Staylance,style), toledo (2001-2004 signo,signo plus), focus (hb) ...

dizel olur yüksek kilometrelik ama hız sabitleyici filan hayal heves kırma gibi olmasın ya fiyatı artırın ya da donanım talebinizi düşürün.

@H.G.Koçer kardeşime katılıyorum istediğiniz donanimda bu fiyat araliginda bi araç bulmaniz biraz zor...hasarli olur muhtemelen onu da siz istermisiniz bilemem..

Peki 29-30 bin liraya Cordoba alınır mı arkadaşlar ? Hem dizel, hem de donanımlı. Bu para verilir mi ? Sonuçta B segmenti sedan bir araç ...

Geri
Üst Alt