Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Onerileriniz

asabi

Kayıtlı Üye
Daha önce konu açmıştım ama silinmiş sanırım.
Arkadaşlar 2000 model koyu yeşil Toledo signom var. Aracı yeni aldım sayılır. Aracın bir kaç küçük kusuru ve eklemek istediklerim var bu konularda yardımlarınızı bekliyorum. Güneydoğu da mahrumiyet bir bölgede yaşadığım için siparis üzerine getirtebilecegim şeklinde yardım ederseniz çok makbul olur.
Öncelikle orjinal koltuk kılıfı lazım. On ve arka kol dayamaya uyumlu olmalı. Çocuklardan dolayi çabuk kirlendigi içinde silinebilir olmalı. İnternet üzerinden araştırdım ama istediğim gibi bulamadım.
Birde bana bazı çıkma parçalar lazım orjinalleri biraz pahalı geldi :)
Ön havalandırma ızgarasi ve tekli cam açma kapama düğmeleri lazım. Orjinalleri ızgara 220 tl düğmeler 85 tl dediler.
Son olarak aracıma bazı eklemeler yapmak istiyorum ancak bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim. Örneğin rüzgarlık marspiyel vb.. yani aracımı bakımlı güzel bir hale getirmek istiyorum.
Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aracınızın bi resmini paylaşabilir misiniz...
orjınal koltuk kılıfı demişsin orjınalini bulmak zor toledoya uygun kılıflar bakılabilir...internette bunla ilgili bir cok alternatif vardır.seçim sizin kalitesi parasından anlaşılabilir...
cam açma düğmesi ve ızgara fiyatları bana göre çok iyi ...çıkmasını bulsanız yarı fiyatına bulmanız imkansız gibi bişi...3-5 lira kar etmek yerine sıfır parça almak her zaman iidir...çıkma parça alırsınız düğme üc gun sonra bozulur sürekli oynanan bir düğme cunku...
rüzgarlık marşpiyel internet uzerinden alınabilir ama montajını her usta yapamaz...tuning işini en sona bırakalım öncelikle kılıf ve ızgara cam düğmesi ...

Teşekkür ederim resimlerini çeker atarım. Gerçekten arabayi çok sevdim onun için bu araçla ilgilenmek istiyorum. Allah tan bi mani gelmezse uzun yıllar kullanmak istiyorum.

Kılıf internetten istedigim gibi bulamadım. Acaba dikim yapan bildiginiz yerler var mı? Yani dikip bana gonderebilecek bilmiyorum olur mu öyle

Kılıf internetten istedigim gibi bulamadım. Acaba dikim yapan bildiginiz yerler var mı? Yani dikip bana gonderebilecek bilmiyorum olur mu öyle

aracın iç ve dış görüntüsünü alalım gereken neyse yaparız kardeşim..parçalarıda servis etkasından bakıyorum...aracın model yılını soylersen parça konusunda en iyi şekilde sorunsuz hallederiz...maksat işin görülsün

Teşekkür ederim. Arac 2000 model

93ce598c0c63d73f3010855a14c0c8d0.jpg

1ca85749cebc92ab689f93eb48dc8de4.jpg

Bende tam cekemedim ama yarın ayrıntılı çeker atarım. İlginiz için teşekkür ederim

Geri
Üst Alt