Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Öneri :))

1 lira verelimde havela masraflarını senmi karşılayacaksın :)

30 mart 2013 doğum günümdür.
7 bin küsür üyenin 2 bin küsür aktif kullanıcısından 500 tanesi 1lira verse;
doğum günümde bana 'KOL DAYAMA' aparatı alabilirsiniz:D

Şimdiden teşekkürler :D

Daha İyi Bi Önerim Şu olabilir tarih Kısıtlaması Koymaksızın 7 bin üyeden 50 Krş Toplayalım Şu benim okula 10 - 15 Bilgisayar alalım...

1 Bilgisayara 3 Ögrenci Oturuyor.. Oda bir aylık çabam sonrası; ondan önce Bir laboratuvarımız bile yoktu.. :(

Daha İyi Bi Önerim Şu olabilir tarih Kısıtlaması Koymaksızın 7 bin üyeden 50 Krş Toplayalım Şu benim okula 10 - 15 Bilgisayar alalım...

1 Bilgisayara 3 Ögrenci Oturuyor.. Oda bir aylık çabam sonrası; ondan önce Bir laboratuvarımız bile yoktu.. :(

şu dediğini sosyal proje olarak hayata geçirsek olmaz mıydı ki? yönetim duy abimi :)

şu dediğini sosyal proje olarak hayata geçirsek olmaz mıydı ki? yönetim duy abimi :)

Yapamazmıyız bilemiyorumki +4000 liraya 20 bilgisayar veren Yerler Var Bulunmazmı Bir Hayırsever Çıkartamazmıyız Okadar Bi Mebla El ele Versek Sonrada Sınıfın Kapısına Yazsak Bu Sınıf Örencilerin Hizmetine SCW tarafından Hazırlanıp Sunulmuştur Diye...

Sınıfın Şimdiki halini resmetsek sonrada Yapılmış Halini ve Paylaşsak burdan Güzel olmazmı bi örnek teşkil etmezmi zormu bu işler bu kadar..

çöllü hocam aç bir konu başlığı eminim tüm SCW buna ilaç olucaktır

Geri
Üst Alt