Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önemli!!! kalorifer'in ısıtmaması hk.

Geçmiş olsun resul ilaçla temizlenmeside sevindirici,,,

Teşekkür ederim gökhan abi :eek:key: valla hayat varmış. yalnız geçen sene hiç birşey yoktu gayet güzel ısıtırken bu yıl neden bir anda tıkandı bir tek onu anlayamadım :confused:

kalorifer peteklerini ve kombiyi düşün her yıl bakım yapılıyor demi sulardaki yağlanma kireç ve antifirizlerin özelliğini zamanla kaybetmesi antifirizlerin normalde suyla karışımlı koyulması gerekirken bizim sadece antifiriz koymamız suyun geçtiği plastik ve metallerin aşınması vebenzeri sebepler işte,,,

Teşekkür ederim gökhan abi :eek:key: valla hayat varmış. yalnız geçen sene hiç birşey yoktu gayet güzel ısıtırken bu yıl neden bir anda tıkandı bir tek onu anlayamadım :confused:

abi sen bu bakımı nerede yaptırdın benim de baktırmam lazım galiba peteklere 2003 den bu yana el vurulmamış bi ara temizlense iyi olur demişlerdi :) yapılan işten de memnunsun galiba

kalorifer peteklerini ve kombiyi düşün her yıl bakım yapılıyor demi sulardaki yağlanma kireç ve antifirizlerin özelliğini zamanla kaybetmesi antifirizlerin normalde suyla karışımlı koyulması gerekirken bizim sadece antifiriz koymamız suyun geçtiği plastik ve metallerin aşınması vebenzeri sebepler işte,,,
aslında hazır su kullanılmalı galiba dimi abii biz cesme suyunu basıyoz valaa:eek:

Devir daim in patlamis gecen hafta triger seti ve devir daimi degistirdim 600 liraya duzeldi

Geri
Üst Alt