Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önemli!!! kalorifer'in ısıtmaması hk.

iyi tavıkk parası cıktı işte degişmeyinceepuhahapuhahabiz gardaşım hasta olmasın die evden eve ilden ile servis yapalımm:D

reis dogrusunu bilirr ne yalan söyleyimm sacı var sakalı varr:D gardaşım listeye ekle kendiniii:eek: organızasyon varmışş kayserideeee

yanlız bu dısardaki ekzos kokusunu içeri almasına bi çare yokmudur antifirizi koyarken döküldügü yerleri temizledim sildim oldugunca suylada yıkadım motora degirmeden bi o sekilde geliyor şimdi gaz kokusu

Arkadaşlar sorun kalorifer peteğinde çıktı. petek tıkanmış sökülmeden ilaçlı suyla temizlendi :eek:key:
sıcağın gözünü seveyim :D
Sökülmeden nasıl temizlendi tam olarak? Tarif edebilir misin? bir de ne gibi bir ilaçlı su kullanıldı?

Sökülmeden nasıl temizlendi tam olarak? Tarif edebilir misin? bir de ne gibi bir ilaçlı su kullanıldı?

hemşerim, motor bölümünden hiza olarak gögüsün altında gelen yerde peteğe giden sıcak girişi ve soğuk dönüşü olan hortumları söktü makinanin hortumlarını bağladı makinada ilaçlı suyu vardı bağladığı hortumlarla ilaçlı suyu devirdaim yaptırdı. işlem yaklaşık 20 dk sürdü. daha sonra antifirizide tazeledim tekrar peteği tıkamasın diye :eek:key:

ilacın hakkında bir fikrim yok sormadım.

Geri
Üst Alt