Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önemli Bir Konu ..Yorumlarınızı Bekliyorum..Tampon Renk Tonu Farkı...

Bence boyattırmayın, zaten çok büyük bi ton farkı göremedim, hem aynı tonuda tutturamazlar, benim aero tamponlardada az bi ton farkı var. Boyası Erya'da yapılmıstı tamponların

Bence boyattırmayın, zaten çok büyük bi ton farkı göremedim, hem aynı tonuda tutturamazlar, benim aero tamponlardada az bi ton farkı var. Boyası Erya'da yapılmıstı tamponların

Beniki de eryada yapıldı ama boya çalışması yapılmadığı için böyle oldu..

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:18 ----------

abi hüseyin ustalar mı yaptı şuan kini ?

Valla sanırım onlar tam isim bilmiyorum ama tabi suç bende telefonla sipariş verdim adamlar ne yapsın:)

---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

pasta cila gibi işlemler kurtarıyosa dene derim..ama her baktığında gözün oraya takılıyosa boyat gitsin.. inş. yeni boya da ton farkı yapmaz plastik farkı olursa gözün iyice takılır..

Pasta cila değilde boya koruma yapıldı iki kez..ama farketmedi..boş gün olsa boyatıcam ama yine fark olur mu diye ustaya sorucam ...az olursa tamam boyayalım derim ama bunun kadar olucaksa gerek yok..

---------- Post added at 01:22 ---------- Previous post was at 01:21 ----------

benim body kıt kartal doğuştakılmış onlarda aracın orjinal rengini tutturamamışlar çok fazla rahatsız etmiyorsa boyatmaya değmez bence

aslında kimse farketmiyor..ben söylersem ''aa evet tampon daha beyaz gövde daha kirli beyaz gibi'' diyorlar ama benim gibi ''ruh hastası'' bir insan için bu gerçekten ciddi tedavi gerektiren bir durum:)

Gene aynı yer boyayacaksa, aynı boya koduyla boyanacaksa boyatmanın hiçbir anlamı yok bence. Aynı şey olur.

Gene aynı yer boyayacaksa, aynı boya koduyla boyanacaksa boyatmanın hiçbir anlamı yok bence. Aynı şey olur.

Yok Ayberkçim arka tamponu boyayan servisteki usta mesela hiç renk farkı yapmadı çünkü boyada çalışma yaptı..yine ona götürücem de işte vakit yok..vakit bende o kadar az ki..

Yok Ayberkçim arka tamponu boyayan servisteki usta mesela hiç renk farkı yapmadı çünkü boyada çalışma yaptı..yine ona götürücem de işte vakit yok..vakit bende o kadar az ki..

Boyada ne gibi çalışma yaptı abi..?

Boyada ne gibi çalışma yaptı abi..?

karışım yaparak denedi..tam rengi tutturana kadar..sürekli boyayı bir zeminde aracın yanına getirerek değişik ışık koşullarında denedi..eminim eryaya da aracı götürmüş olsam onlar da yaparlardı.

değişiklik olsun komple arabanın rengini değiştir Kaan abi.. :)

aynı problem bendede var hatta bı cok kısıde dıyebılırım ılk zamanlar bende cok takılıodum sımdı hıc takmıorum walla:D

Geri
Üst Alt