Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

önce pert denildi sonra !!!

çok geçmiş olsun umarım hakkınızı alırsınız

gecmıs olsun allah beterınden saklasın bızıde son durum hakkında bılgılendrrsenız sevınırım saygılar

arkadaşlar yaklaşık 2 hafta kadar önce eşim 1.4tsi 2011 model aracımla bir kaza yaptı. kendisi son derece sağlıklı burnu bile kanamadı çok şükür. kazadan 2 gün sonra her zaman sigorta ve kasko işlemlerimi yaptırdığım bayanla görüşmeye gittim ve araçta 22 küsür bin tl lik hasar olduğunu, aracın perte çıkacağını son olarak da kendime yeni bir araç bakmaya başlamamı söyledi. dedim kesin mi ? evet dedi kesin. bende buna istinaden yeni kasa leon almaya karar verdim hatta bir de konu açtım yeni leon için forumda. yarın da gidip yeni aracım için kapora verecektim. neyse 2 haftadır beni arayan soran yok ben aradım dedim noldu benim araç paramı ne zaman alırım ve cevap karşısında şoka uğradım.

araçtaki 22 küsür bin tl lik hasarın iskontosuyla şunla bunla kasko şirketine maliyeti 15.0000 tl imiş ve hafta içi aracımı ihaleye çıkaracaklarmış hatırlı müşteri olduğum için!!! ihalede araç 20.0000tl ye alıcı bulursa pert olacakmış yoksa aracı yaptırma yoluna gideceklermiş. tam anlamıyla kafamdan aşağı kaynar sular boşaldı. şuan ne yapmam gerekiyor derdimi kime anlatıp kime danışmam gerekiyor bilmiyorum. bunlar beni zannedersem ketenpereye getirecek. siz değerli arkadaşlarımın görüş öneri ve yardımlarına çok ihtiyacım var.

kasko şirketim güneş sigorta. yer konya. aracın motor aksamında hiçbir hasar yok fakat ön taraf baya kötü gözüküyor, sürücü ve yolcu hava yastıkları açıldı.

bana dedim bunu açıklayın önce öyle sonra böyle neden diyorum işte yeni yasa yeni yasa diye bir laf geveleyip duruyorlar inanılmaz moralsizim allah aşkına yardım.
Çok geçmiş olsun.. Neyse ki eşinizin sağlığı iyi.. Aralardında iyisi vardır elbet ama bu sigorta şirketlerinde genel mentalite bu . nasıl ödemem ya da nasıl az öderim. Birde zarar ediyorlarmiş diye, primleri yükseltiyorlar.. e yükselttin, bari milletin zararını karşila. yoksa kapat dükkanı git adam gibi yapan biri yapsın bu işi..

Kasko konusunda bende muzdaribim Attarlar Güneş sigortadan.Araçta ekstralar var birşey olursa onlarıda kasko kapsamına alın diye kasko yaptırdım fatura geldi 2000 tl tamam dedim sonuçta araçta ekstra var olur o kadar dedik arabanın ufak tefek sorunları vardı mini onarımda tamir ettiriyim dedim gittim Auto kinge yan maşpiyeller kasko kapsamında değil dedi ordaki çalışan aradım durumu belirttim Bülent beye hemen ekleyelim onlarıda dedi zaten o an onu eklemenizin bir anlamı yok Autoking böyle durumları kabul etmiyor.Genelde işleri bitene kadar ilgi alaka ondan sonra yok şehirdışındalar yok şuan müsait değiller.
Geçmiş olsun kesinlikle hakkınızı arayın dediğiniz gibi benim içinde bitmiştir Attarlar Güneş Sigorta.

Kasko konusunda bende muzdaribim Attarlar Güneş sigortadan.Araçta ekstralar var birşey olursa onlarıda kasko kapsamına alın diye kasko yaptırdım fatura geldi 2000 tl tamam dedim sonuçta araçta ekstra var olur o kadar dedik arabanın ufak tefek sorunları vardı mini onarımda tamir ettiriyim dedim gittim Auto kinge yan maşpiyeller kasko kapsamında değil dedi ordaki çalışan aradım durumu belirttim Bülent beye hemen ekleyelim onlarıda dedi zaten o an onu eklemenizin bir anlamı yok Autoking böyle durumları kabul etmiyor.Genelde işleri bitene kadar ilgi alaka ondan sonra yok şehirdışındalar yok şuan müsait değiller.
Geçmiş olsun kesinlikle hakkınızı arayın dediğiniz gibi benim içinde bitmiştir Attarlar Güneş Sigorta.

aynen katılıyorum ortada mesele yokken paşa gibi muamele görüyorsunuz sıkıntı çıkınca da kaçamak cevaplar veriyorlar.

iyi dilekleriniz için hepinize çoook teşekkür ederim gelişmelerden anbean haberdar edecem sizleri.

nihayet bugün sancılı geçen süreç mutlu sonla bitti. her ne kadar başlarda eleştirsem de sigortacım ve hep yanımda olan seat-audi konya bayii attarlar otomotivde çalışan dostlarımın da gayretleriyle aracım perte çıktı. normalde havada karada pert olacak bir araç için gereksiz strese soktu beni güneş sigorta.
1.4tsi style 29.000km + esp paket + kol dayama + seat sport yaylar + seat sport egzoz uçları + cupra spoiler olan aracıma 34.500tl ödeme yapacaklar. Meblağ aracımın hak ettiğinden düşük! biraz bastırsam belki 1000tl kadar daha alabilirdim ama süreci uzatmamak adına imzayı attım.

Üzüntümü de sevincimi de benimle paylaşıp destek olan bütün seatclubworld ailesine teşekkür ederim.

Allah kimseye ne kaza yaşatsın ne de kimseyi kasko firmalarına muhtaç duruma düşürsün.

Bugün orda sormayı unuttum ama malumatı olan varsa yardımcı olabilir mi; acaba araç üzerindeki aksesuarlarda hakkım var mı? egzoz ucumu spoilerimi söküp alabilir miyim sizce ?

nihayet bugün sancılı geçen süreç mutlu sonla bitti. her ne kadar başlarda eleştirsem de sigortacım ve hep yanımda olan seat-audi konya bayii attarlar otomotivde çalışan dostlarımın da gayretleriyle aracım perte çıktı. normalde havada karada pert olacak bir araç için gereksiz strese soktu beni güneş sigorta.
1.4tsi style 29.000km + esp paket + kol dayama + seat sport yaylar + seat sport egzoz uçları olan aracıma 34.500tl ödeme yapacaklar. Meblağ aracımın hak ettiğinden düşük! biraz bastırsam belki 1000tl kadar daha alabilirdim ama süreci uzatmamak adına imzayı attım.

Üzüntümü de sevincimi de benimle paylaşıp destek olan bütün seatclubworld ailesine teşekkür ederim.

Allah kimseye ne kaza yaşatsın ne de kimseyi kasko firmalarına muhtaç duruma düşürsün.

Çok geçmiş olsun, Rabbim bir daha böyle şeyler yaşatmaz inşallah sizlere ve sevdiklerinize.

dilediğin gibi sonuçlanması adına sevindim geçmiş olsun

tüm yazışmayı sonuna kadar okudum, mutlu sonla biten film gibi olmuş Allahtan :)

Geri
Üst Alt