Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

önce pert denildi sonra !!!

Geçmiş olsun :mad: Ne saçma sapan işler yaa hakkınızı sonuna kadar zorlayın bunlara karşı :kizgin::kizgin::kizgin:

destekleriniz için çok teşekkürler. şimdi sigortacımın yanına gidiyorum pis bir tavır takındım bakalım nolacak. bilgilendirecem hepinizi. bu arada aracım zaten yetkili serviste.

çok geçmiş olsun hakkınızı sonuna kadar arayın aracınız kesin pert..

bugün hem sigortacımla konuştum hem de experimle konuştum 2si de çok yapıcı ve yardımcı bir tavır içerisinde hafta içi durum netleşecek sizleri bilgilendireceğim. netice olumlu da olsa olumsuz da olsa güneş sigorta benim için bitmiştir. 3 yıldır kaskomu yapıyorlar çok ilgililer ve fiyat konusunda da yardımcı oldular ama karşılaştığım ilk olayda üzdüler beni malesef.

senin için olumlu olması için elinden geleni yap bu mutlak o araba perte çıkacak olsun

Benim iki sene once opelim pert oldu çöllü arkadasin dedigi gibi arabanin piyasa degeri uzerinden %.. Hasar kaydi mevcutsa pert yaziliyor araca..bende de öle oldu 17 bin lik aracima 8,750 masraf cikti pert yazdilar..masraf cikartmaniz lazim arabaniza benim ön farlara 250 den 500 tel yazdilar çatlamiş expertize göre..% de kasko degerine goremi yoksa piyasa degerine goremi hesaplaniyordu bilmiyorum..ancak kasko degerin yuksek olsada piyasa degeri para veriyorlar onu cok iyi biliyorum :( :)) çok geçmiş olsun

Geri
Üst Alt