Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önce Hangisinden başlamalı

kanka ben sanayi isi hava filtrelerine isinamadim bence bu aracin optimum hava alisi hesaplanmis iste kutu ici guzel hem yalitimi var icine sadece saglam bir filtre koycan devam edicen :)

kardesim siralama mukkemmel once alt yapi en son yazilim zaten bu isi biliyorsun :) sana tek onerim olcak bu islemlerin hepsini bir arada 900 euro ya kit halinde satin almak istersen evo tech derim 165 hp 260 nm dyno ve motor garantili fiyat fiyatin icinde kutu ici filtren ve dump valven dahil :) 2ikiz araclarimiz bu sayede dahada ikiz olur :) bende bu evo tech i ciddi ciddi dusunuyorum ufak ufak para atiyorum yapicam insallah :)

cenk bu evo tech nerde yapılıyor ? motor garantisi falan iyimiş.. ben de düşünmeye başladım :)

Arkadaşlar ben arabama revo yaptırdım ve sildirmek zorunda kaldım vw grubunun 122-125 lik tsi araçlarında yazılımlar sorunlu. Sorunsuz olanı varsa onda da büyük bir ihtimal basıncı düşük tutuyorlardır. Ben sprint booster ile kutu içi filtreyi tavsiye ederim. Aracınızın sonuçta gücü artmasa da gayet seri bir hale geliyor. Sport ve race modu olan sprint booster'ın sport modu bile size farklı bir araca bindiğiniz hissi uyandıracak.

Arkadaşlar ben arabama revo yaptırdım ve sildirmek zorunda kaldım vw grubunun 122-125 lik tsi araçlarında yazılımlar sorunlu. Sorunsuz olanı varsa onda da büyük bir ihtimal basıncı düşük tutuyorlardır. Ben sprint booster ile kutu içi filtreyi tavsiye ederim. Aracınızın sonuçta gücü artmasa da gayet seri bir hale geliyor. Sport ve race modu olan sprint booster'ın sport modu bile size farklı bir araca bindiğiniz hissi uyandıracak.

Kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız...

Bu arada sitemize hoşgeldiniz...

Geçen gün serviste muhabbeti geçti , Benim araba sekerek ivmeleniyodu , versiyon güncellendi, yazılım falan oldumu güncelleme de onlarda gidiyomuş , şimdi aklımda ki soru işareti , yazılım yaptırdıktan sonra şu sekerek ivmelenme yine başlarmı ? :(

knka filtre egsoz yazılım derm bn sanayi işini boşver güzebi mareka sonra yapıştıırrrr . :D:D

Geri
Üst Alt