Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önce Hangisinden başlamalı

kanka ılk 4 u ne halta yarar bılmıyorum ama bı yazılım yap yeter gereksız harcama dıgerlerı.. yada yazılım yetmesse ılerde dıgerlerını dusunursun yada sat arabayı :D :D

ilk yazılım sonra filtre fazlada oynamak iyi değil bence :D

yazılımla sprint booster'a gerek kalmaz zaten 1 taşla 2 kuş..dump valve'i değiştirmene gerek var mı makyajlının DV'si aynı zaten yine 06H ile başlayan parça kodu var..
sen en iyisi yazılım yap en başta Dou..1 tane de kaliteli spor filtre.. :eek:key:

kanka bence fazla oynama motorla filtre-eksoz-yazılım yeterli bana göre

DV yi ses amaclı dusunme bence sıralama guzel bende aracı yazılıma hazırlıyorum ki yapılması gerenekende bu bence ...

Diyelim ilk yazılımı yaptım ,peki sonrasında yapacağım işlemler için yazılımı her güncellettiğimde , ekstradan bir ücret ödeniyormu ?

kardesim siralama mukkemmel once alt yapi en son yazilim zaten bu isi biliyorsun :) sana tek onerim olcak bu islemlerin hepsini bir arada 900 euro ya kit halinde satin almak istersen evo tech derim 165 hp 260 nm dyno ve motor garantili fiyat fiyatin icinde kutu ici filtren ve dump valven dahil :) 2ikiz araclarimiz bu sayede dahada ikiz olur :) bende bu evo tech i ciddi ciddi dusunuyorum ufak ufak para atiyorum yapicam insallah :)
Kanka kutu içi filtre değil de , daha çok sanayi işi özel bişe yapasım var :) , evotech de dahil olanlar yazılım , dumpvalve ve filtre heralde ?

DV yi ses amaclı dusunme
Evet kesinlikle, artısı büyük

yazılımı en son bırak hem yavas yavas guc artısı alıp aractan daha cok keyıf alırsın hemde aracı yazılıma hazırlamıs olursun... bide yazılımdan sonra egsoz ısıne gırılınce ayarlama yapılması gerekebılır...

bence sırası ıle 1. fıltre 2. egsoz 3. imkan varsa hafıf bır jant 4. yazılım... yazılımdan sonra yay da olabılır ayakların yere saglam basar:)

yazılımı en son bırak hem yavas yavas guc artısı alıp aractan daha cok keyıf alırsın hemde aracı yazılıma hazırlamıs olursun... bide yazılımdan sonra egsoz ısıne gırılınce ayarlama yapılması gerekebılır...

bence sırası ıle 1. fıltre 2. egsoz 3. imkan varsa hafıf bır jant 4. yazılım... yazılımdan sonra yay da olabılır ayakların yere saglam basar:)

Evet bu işlemlerden sonra muhtemelen BBS leri satıp 17" hafif jant alırım :) tabi dyno'da vereceği gücede bağlı...

klasık sıralamamız fıltre,komple egsoz,yazılımdır Dou bunu unutmayalım :) Sprint booster ı gec zaten yazılımla tepkıme suresı degıstırılıyor

Geri
Üst Alt