Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

önce hangisi jant+yay mı yoksa aero body+supersprint eksozmu

şu farın gerçekten bi-xenon olduğuna eminmisiniz bende alacağım öyle ise

Kesınlıkle once jant ve yay tak hatta b ornek olsun omerın arabanın fotosunu koyım,jant olmadan body kıt cok cırkın duruyor
dsaj.jpg

bu işler bi dünya yerde gerektirecek şimdi, jant lastik al üstündekileri saklamaya yer ara, tampo al depolaması dert.... Aslında aracı alırken hepsi üstünde direk öyle gelse ne güzel olurdu.

farlar valeo nun elinde yok teslimatı 1 ay sonra fiyatı tek olarak 775 tl bi-xenon olup olmadğını bilmiyorlar

madem performansdan memnunsun yay ve jant öncelik sonra aerobodykit e girersin 5lik yayla 18 jantlar harika olur ama ET değerlerine dikkat etmelisin jant alırken ET değeri 40ın altında olan jant sakın alma sürtmelerle başbaşa kalırsın ET değeri 40 ve üzeri olmalı jant genişliği de 8inç yada en kötü 7.5 olsun..... aerokit de beyaz makyajlıda harika duracaktır.... ama önce yay ve jant......:eek:key:

farlar valeo nun elinde yok teslimatı 1 ay sonra fiyatı tek olarak 775 tl bi-xenon olup olmadğını bilmiyorlar

farlar dediğiniz gibi 1 ayda geliyor ürün hakkında bilgi sahibi yetkili yok ne yazıkki bana 1490 TL tekine fiyat söledi sağ sol 3000 TL geliyor yaklaşık bunu taktıracak olan arkadaşlar toplanıp para toplayıp gönüllü çıkması lazım aramızda :)

Ekli dosyayı görüntüle 1349

şaşırmışlar fiyatı bile bilmiyorlar :D ben fiyatı farklı yerden ama waleonun numarasını verdiği toptancıdan aldım

az önce valeo ile görüştüm ellerindeki bi-xenonun makyajlı kasaya uyucagını bilmiolar ovi numarasından uygun olup olmaddıgına bakabilirsin dediler daha sonra servisi aradım farın tekine 1300 tl fiyat istio toplamda işçilikle beraber 3000 tl buluyor ve farla dönüşe duyarlı farlar oluuyor

madem performansdan memnunsun yay ve jant öncelik sonra aerobodykit e girersin 5lik yayla 18 jantlar harika olur ama ET değerlerine dikkat etmelisin jant alırken ET değeri 40ın altında olan jant sakın alma sürtmelerle başbaşa kalırsın ET değeri 40 ve üzeri olmalı jant genişliği de 8inç yada en kötü 7.5 olsun..... aerokit de beyaz makyajlıda harika duracaktır.... ama önce yay ve jant......:eek:key:

bizim burda yollar berbat 5 lik yay çok sorun çıkarır bana 3,5 takıcam yayı,, jant 18'' lastikler 225/40/18 atmayı düşünüom konforumda bi degişiklik olurmu acaba

bizim burda yollar berbat 5 lik yay çok sorun çıkarır bana 3,5 takıcam yayı,, jant 18'' lastikler 225/40/18 atmayı düşünüom konforumda bi degişiklik olurmu acaba

yok 3.5 yayla rahat edersin....:eek:key: 3.5 yayla konfor bozulmaz 18 jant bizim araçların olmazsa olmazı.... yada 17 sport up olacak:eek:key:

Geri
Üst Alt