Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Onarım yardımı

hvlonr

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, geçen hafta aracıma otoparkta çarpıldı, çamurlukta göçük sağ aynada çıkık var biraz tepeye bakıyor. Koruma filmleri çizikleri önlemiş fakat onların da tekrar çekilmesi gerekiyor. Çarpan araç kaçtı fakat bulundu kamera kayıtları falan da var. Şimdi bu onarımları doğuş oto yaparsa en az 15 gün arabasız kalırsın ve araç hasarlı gözükür dediler. Karşı taraf sigortasından masrafları karşılayacak şimdi tek sorun nerede yaptırmalı arabayı? mini onarımda benim kaskom sigortamdam bi ücret isterler mi isterlerse karşı tarafın sigortasından halledilir mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oto king diye bi yer var ufak tefek carpma ve gocuklerde cok iyi diyorlar bi arkadasim yaptirdi ve cok memnun kalmıştı ve zannedersem kasko bozulmaz karşının sigortasi halleder

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mini onarımda kaskon bozulmadan ve hasar kaydı geçmeden Auto king te yaptırabilirsin..Doğuş otoya gidersen kafadan 3-5 gün sonraya randevu ayrıca gördüğü her çiziğe boya atma potansiyeli yüksektir..

dogus oto en az 15 gun ve hasarli gozukur dedi. Auto king benim sigorta sirketi ile anlasmali degil sanirsam karsi tarafin sigortasiyla anlasma varsa hallolur heralde bi arayip sormak lazim

bizim alper [MENTION=23210]static-x[/MENTION] girmişti auto kinge ufak tefek şeyleri yaptırdı. hatta bu hafta içi tekrar gidecekti ufak bi kaza olmuş glb...

Ben daha önce 2 defa gitmiştim autokinge. Babam ön tamponu sürtmüştü 2 defa onları hallettirdim mini onarım ile kasko bozulmadan.Geçen haftada sollama esnasında ön sol çamurluğa çarpmışlar yine.Ufak bi göçük oluşmuş çamurlukta fakat onu daha göstermedim autokinge mini onarıma girip girmediğini şuan bilmiyorum.Ama bi yerde 10cm kadar olan göçüklerin mini onarım kapsamında olduğunu okumuştum.Autokinge göstermekte fayda var. Geçmiş olsun bu arada

bende autokingde mini onarım yaptırdım. ama belli şartları var (10 cm çapında vs gibi). Hatta renk tonu farklıydı 2 ay sonra gittim renk tonunu tekrar eskisine getirdiler. Yaptıkları işin arkasındalar. Ben memnun kaldım.

Koruma filmi arabanın tamamında mı var ? O nasıl oluyor ben tam bilmiyorum. Ayrıca kaç liraya mal ouyor ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler arkadaşlar. [MENTION=27635]carpenter[/MENTION] koruma filmi ön tamponda komple kaputta komple yan kapıda keskin çizgilerin olduğu yere kadar arkada da kedi gözünün olduğu yere kadar
ru8edamy.jpg
3ypyhube.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mini onarımda kaskon bozulmadan ve hasar kaydı geçmeden Auto king te yaptırabilirsin..Doğuş otoya gidersen kafadan 3-5 gün sonraya randevu ayrıca gördüğü her çiziğe boya atma potansiyeli yüksektir..

Aynen katılıyorum...

Geri
Üst Alt