Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön silecekler ve su fıskiyesi çalışmıyor.

benim aracada 2500 bKImnda su koymuşlardı şu anda fışkırtmıo sadece azcık su çıkıo ucundan !!!

büyük ekranlı Seat'larda olması lazım silecek suyu uyarısı.. :eek:key:

Arkadaşlar bugün sorunu çözdüm.
Sorunun kaynağı iki yerden çıktı.Silecek motoru ve soketi soğugu çok hissedebilecek biryerde.Bende cam suyunu yola çıkmadan doldurmuştum karanlıkta biraz taşmıştı sağa sola.Motora bağlı sokette ufak bi yanık tespit ettim kısa devre olduğu açık neyseki zarar gören bişi yoktu soketi temizledim ve bantla iyice izole ettim.Bir sorun daha çıktı sigortada patlamıştı haliyle.Sigortayı değiştirecektim fakat sigorta10A di bu bana az gibi geldi ve klavuzdan baktım normalde 15A olması lazımmış yani daha önce bu sorunu eski sahibide yaşamış ama yanlış sigorta takılmış.Sigortayıda değiştirdikten sonra hiç problem kalmadı.Sonuçta sorunu 10 liraya hallettim.Neden 10 lira derseniz 10 tane sigorta aldım yedekte dursun diye 1 liralık şey yüzüne yoldada kalabiliriz:)

Herkese tavsiyelerinden ötürü çok teşekkür ederim.Farınızda yolunuzda açık olsun.:)

xx

Sorunun kaynağı iki yerden çıktı.Silecek motoru ve soketi soğugu çok hissedebilecek biryerde.Bende cam suyunu yola çıkmadan doldurmuştum karanlıkta biraz taşmıştı sağa sola.Motora bağlı sokette ufak bi yanık tespit ettim kısa devre olduğu açık neyseki zarar gören bişi yoktu soketi temizledim ve bantla iyice izole ettim.Bir sorun daha çıktı sigortada patlamıştı haliyle.Sigortayı değiştirecektim fakat sigorta10A di bu bana az gibi geldi ve klavuzdan baktım normalde 15A olması lazımmış yani daha önce bu sorunu eski sahibide yaşamış ama yanlış sigorta takılmış.Sigortayıda değiştirdikten sonra hiç problem kalmadı.Sonuçta sorunu 10 liraya hallettim.Neden 10 lira derseniz 10 tane sigorta aldım yedekte dursun diye 1 liralık şey yüzüne yoldada kalabiliriz:)

Herkese tavsiyelerinden ötürü çok teşekkür ederim.Farınızda yolunuzda açık olsun.:)

xx

iyimişş.. :)

xx
aynı sorunu bugün bende yaşadım.servislere ustalara güvenmiyorum, bozuk diye silecek kolunu motoru değiştirenler var. yalandan masraf çıkarsın istemiyorum. servise götürüp baktıracam ama en azından bilgi sahibi olarak gitmek istiyordum. yazdıklarınla resmen amme hizmeti yapmışsın dostum. teşekkürler.

Geri
Üst Alt